Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sostinės klubą „Tamsta“ savaitgalį kaitino keturių norvegų ir lietuvės Rasos Bubulytės grupė „Rasabasa“. Muzikinę karjerą Lietuvoje nusprendusi tęsti grupė šimtams žmonių padovanojo nepamirštamą gyvo garso koncertą.

REKLAMA

Šeštadienio vakarą šimtai vilniečių ir miesto svečių rinkosi į „Tamstą“, kur savo gerbėjams koncertavo viena originaliausių Lietuvos muzikinės padangės grupių – „Rasabasa“. Prieš prasidedant norvegų ir lietuvės pasirodymui, koncertų salėje susirinkusius žmones „apšildė“ jauna bei entuziastinga „InSearch“ komanda.

Scenoje pasirodžiusius R. Bubulytę, Snorre Bergerudą, Sindre Skeie, Bjorną Torą Holmehslandehą ir Nilsą Bogeną publika sutiko karštais aplodismentais. Stilinga mėlyna suknele su gėlių vėriniu pasipuošusi Rasa savo balsu ir grakščiais judesiais prikaustė daugumos klausytojų dėmesį.

REKLAMA
REKLAMA

„Labai džiausiuosi, kad žmonės mus sutiko taip šiltai. Pasibaigus koncertui klausytojai prieidavo ir padėkodavo už mūsų muziką. Žmonių dėmesys mūsų kūrybai ir padėkos žodžiai yra pats geriausias mūsų darbo įvertinimas“, – sakė R. Bubulytė.

„Rasabasa“ koncertą Vilniaus gyventojams ir miesto svečiams dovanojo „Norvegijos dienos Lietuvoje 2010“ organizatoriai – Norvegijos Karalystės ambasada Lietuvoje.

„Norėtume nuoširdžiai padėkoti Norvegijos ambasadai Lietuvoje, kuri sudarė galimybę mūsų grupei susirinkti Lietuvoje ir surengti šį visiems atvirą koncertą“, – kalbėjo grupės gitaristas S. Bergerudas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų