Neperseniausiai pasakojome apie japonų kompanijos „Mazda“ dizainerių ateities vizijas ir būsimų modelių stilistikos akcentus nagrinėdami naujo šios kompanijos vyriausiojo dizainerio asmenybę ir konceptą „Shinari“. Dabar „Mazda“ stilistai pateikė dar vieną stilistinę užuominą- pasvarstymus tridurio hečbeko tema.

Pasaulio automobilininkų bendruomenės teismui (o gal tyrimui) dizaineriai iš Hirosimos pasiūlė filmuką, kuriame išdėstyta tridurio hečbeko koncepcija pagal paskutinius „Mazda“ stilistikos kanonus.

Šių dienų koncepcija „Kodo“ išvertus reikštų judėjimo dvasią. Filmuke demonstruojamas hečbekas toks pats piktas ir „ateiviškas“, kaip ir konceptas „Shinari“. Tiesa, priekinė optika ir radiatoriaus grotelės čia atrodo žemiškiau. Tačiau kaip įsisiautėjo šios idėjos kūrėjai svarstydami automobilio šonų plastiką! Štampuotos šono linijos itin veržlios, neatsilieka ir dinamiška langų linija. Ne veltui “Mazda” dizaineriai čia pastebi paraleles su leopardu.

„Mazda” stilistų polėkis vertas pagarbos. Tačiau ar menininkų polėkio „nenusodins“ pinigus skaičiuojantys marketingo specialistai pamatysime tik tuomet, kai nuo konvejerio nuriedės pirmasis pagal naują koncerno dizaino koncepciją sukurtas triduris hečbekas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų