Į  naujo TV3 projekto „Didieji pokyčiai“ atranką susirinko rekordiškai daug norinčiųjų pasikeisti savo išvaizdą. Nors buvo skelbiama, jog atranka prasidės 10.00 val. ryto, vos prašvitus, 5.00 val., minia žmonių apgulė „Sugiharos“ grožio terapijos ir chirurgijos kliniką.

Pasak klinikos darbuotojų, atrankos išvakarėse netilo telefonas, žmonės klausė, ar gali atvažiuoti vakare ir pernakvoti klinikos patalpose, kad iš pat ryto galėtų stoti į eilę.

„Tokio anšlago niekas negalėjo prognozuoti. Šokių, dainų, kitų talentų projektai į atrankas surenka taip pat daug žmonių, bet ši atranka yra neabejotinai masiškiausia iš visų televizijos projektų atrankų“, – įspūdžiais dalinosi „Didžiųjų pokyčių“ prodiuseris Kristupas Krivickas.

Antranka  truko ilgiau nei 5 val. Komisijos sprendimu į finalinį etapą pateko keliasdešimt laimingųjų kandidatų.

„Buvo sunku apsispręsti – kas antra atėjusi moteris vos pradėjusi pasakoti apie savo išvaizdos bėdas ir trūkumus apsipildavo ašaromis. Daugybę metų sapnavusiems apie gražesnę išvaizdą atranka į šį projektą buvo tarsi karščiausios svajonės išsipildymas, todėl stiprių emocijų, liūdesio ir džiaugsmo netrūko“, – pasakojo komisijos narė ir projekto vedėja D. Anužytė-Kasiulaitienė.

„Nepapulsi į projektą, – skyrybos!“, „Atrodai sena“, „Išeisiu pas kitą“, „Tokia tu man nereikalinga“, – tokius žodžius iš savo vyrų nuolat girdėjusios moterys komisijos narių tiesiog maldavo pokyčių.

REKLAMA

Viena moteris pasakojo susiradusi 15 metų už ją jaunesnį vyrą, todėl dabar svajoja būti liekna, jauna ir seksuali savo išrinktajam. Kita – septyniasdešimtmetė komisijai aiškino netrukus su vyru švęsianti auksines savo vestuves ir per jas norinti švytėti iš laimės ir grožio.

Į projektą siekusios patekti moterys daugiausia troško atjaunėti – panaikinti raukšles, sumažinti pagurklį, atlikti veido odos patempimo bei užkritusių akių vokų operacijas. Labai daug kandidatų skundėsi savo dantų būkle ir kitkuo, kas trukdo džiaugtis gyvenimu ir plačiai šypsotis.

Nemažai atrankos dalyvių skundėsi dėl metų metus juos kankinančio antsvorio.

Anot realybės šou prodiuserio K. Krivicko, buvo nuspręsta daryti vieną specialią laidą kodiniu pavadinimu XXL. Vienam dalyviui bus atlikta ypač brangi, tačiau puikių rezultatų duodanti operacija: skrandžio suveržimas specialiu žiedu.

„Didieji pokyčiai“ – jau greitai per TV3.


Rašyti komentarą...
L
Laima
2011-05-09 21:08:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas is to kad jums rasai ir nuotraukas siunti. ten papuola tik elitas arba tas kas gali pats susimoketi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų