Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ketvirtą sezoną pradėjusi „MTV The Block“ urban muzikos serija ruošiasi antram lapkričio smūgiui.

REKLAMA

„Dėl šiuo metu itin išaugusio vakarėlių populiarumo, nusprendėme juos rengti dukart per mėnesį. Būsime tarsi dvigubas mėsainis,“ – juokavo MTV atstovai.

Jau šį šeštadienį, lapkričio 21 dieną, sostinės klube „Gravity“ antrąjį šio mėnesio „MTV The Block“ lankys DJ Mystique. Šis didžėjus iš Belgijos  garsus dėl savo noro eksperimentuoti su įvairiais muzikos žanrais. Vieno pasirodymo metu gali nuskambėti galybę muzikos stilių nuo hip hop, r'n'b, urban iki latin, 80s ar net funk.

REKLAMA
REKLAMA

Gebėjimas meistriškai manipuliuoti įvairiais muzikos žanrais užtarnavo DJ Mystique ne tik nepriekaištingą reputaciją bet ir būrius fanų. Jų ne vieną šimtą po kelių pasirodymų „The Block“ vakarėlyje belgas turi ir Vilniuje.

Nenustygstantis didžėjus savo pasirodymus rengia nuo pat Bankoko iki Romos, dalijasi scena su JAV žvaigždėmis Flo Rida, „Cypress Hill“, Nina Sky, Cashmoney,  užsuka į festivalius ir savo muzika demonstruoja televizijų TMF, MTV žiūrovams. „Tai labai užsiėmęs žmogus, džiaugiamės, jog pagaliau vėl suderinome jo atvykimą,“ – sako MTV atstovai.

Tai gi, DJ Mystique – patyręs vilkas, DJ Mamania - patyręs rezidentas, „MTV The Block“ – patikrinti vakarėliai, o „Gravity“ jau pamiltas klubas. Nežinia, ar dar reikia kažkokių argumentų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų