Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Savaitgalį Lietuvoje užfiksuotas netikėtas ir neįprastas rekordas. Grupė „Biplan“ pustrečios minutės trunkančią dainą „Šypsenos“ atliko kabėdami aukštyn kojomis ore. Vaikinai nenaudojo fonogramos ir savo dainą atliko gyvai.

REKLAMA

Precedento šalies muzikos istorijoje neturintis koncertas bus užfiksuotas Lietuvos rekordų agentūroje „Factum“, o šiuo stebinančiu įvykiu prasidėjo telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ serialo „Kalbėjimas stiprina draugystę“ naujų herojų atranka.

Dabar jau ne tik muzikiniais pasiekimais, bet ir rekordu galintis didžiuotis „Biplan“ lyderis Maksas Melmanas sakė, kad fiziškai šis koncertas ir pasirengimas jam buvo vienas sunkiausių, bet kartu ir smagiausių nuotykių gyvenime. „Filmuojantis serialo klipui ir repeticijų metu iš viso kaboti aukštyn kojom tekdavo nuo pusvalandžio iki valandos. Po to jautiesi kaip po skrydžio per Atlantą lėktuvu, kuris „pagavo“ nemažai oro duobių. Nors tai nelengva, yra be galo įdomu, kaip ir gyvenimas pramogų pasaulyje“, – sakė populiarus muzikantas.

Sostinėje prasidėjusias atrankas tęsia pretendentų pasirodymai kitų miestų „Akropolio“ prekybos centruose: pirmadienį, rugsėjo 13 dieną, atranka vyksta Klaipėdoje, rugsėjo 14 d. – Šiauliuose, o rugsėjo 15 d. – Kaune. Dabartiniai serialo herojai − Braškė, Mobis, Erika bei Ozzy – pasitiks visus, siekiančius išbandyti „Pildyk“ reklamų aktoriaus amplua. Atrankos finalas vyks spalio pradžioje Vilniuje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų