Praėjusią savaitę, oficialiai patvirtinus, jog liepos 13 d. Vilniaus Vingio parke koncertuos viena žymiausių pasaulio atlikėjų – Björk, „Vilniaus festivalių“ biuro telefonas tiesiog užvirė – daugybė žmonių ir žiniasklaidos atstovų teiravosi apie bilietus, jų pardavimo sąlygas ir galimybes įsigyti jų mažiausia kaina.

Todėl šiandien, antradienį, prieš pradedant platinti bilietus, pateikiama svarbi ir naudinga informacija.

Visi bilietai į koncertą tik šiandien, pirmąją prekybos dieną  bus gerokai pigesni: stovimame sektoriuje – 90 Lt, fanų zonoje – 130 Lt, sėdimame sektoriuje – 160 Lt. Fanų zona išdėstyta arčiausiai, tiesiai prieš sceną, todėl bus geidžiamiausia visų aistringų Björk muzikos mylėtojų. Šioje zonoje bilietų kiekis labai ribotas. Sėdimieji sektoriai bus patogiai išdėstyti kairėje ir dešinėje scenos pusėse.

Visame pasaulyje bilietai į Björk  koncertus išperkami akimirksniu, todėl ilgai delsiantiems belieka ieškoti bilietų internetiniuose aukcionuose, tik, deja, jau už dvigubai ar trigubai didesnę kainą. Šiuo metu atlikėja koncertuoja Didžiojoje Britanijoje, kur jos pasirodymai pelno palankiausius klausytojų bei žiniasklaidos vertinimus, kaip „užburianti, nepamirštama, paslaptinga, pavergianti“ – tai tik keli epitetai, skambantys žiūrovų lūpose po reginio, kurio jie neužmirš dar ilgai.

REKLAMA

Björk  visada dainuoja gyvai ir kiekvieną kartą tuo mėgaujasi atiduodama milžinišką energiją klausytojams. Kartą ir Madonna po jos koncerto yra sakiusi: „Tai drąsi ir nepaprasta moteris. Aš ją labai gerbiu ir jai slapta pavydžiu sugebėjimo kas kart stebinti.“

Bilietų platinimo sistemos „Tiketa“ darbuotojai ruošiasi žmonių antplūdžiui, todėl bilietų pardavimo vietose bus dirbama tokiais tempais ir tokiu  principu, kad eilės

susidaryti neturėtų. Bilietų prekybos pradžia – šiandien vidurdienį. Jie visą dieną kainuos tiek pat.

1 euras nuo kiekvieno parduoto bilieto bus pervestas į vieną iš UNICEF fondų, kovojančių su ŽIV plitimu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų