Suaugę vyrai su makiažu, rimtos moterys su lempomis ant galvos, sienos iš balto popieriaus, rūbai iš užuolaidų ir komisija su lentelėmis prie durų - tokio vakarėlio paprašė išranki Vilniaus pamaivų armija ir šį penktadienį jį gaus.

„Tauta aptingo“, matuodamasis auksinį kombinezoną pasakojo būsimasis dar labai naujos šokių serijos „Flomasteriai & Markeriai“ lankytojas. „Man atrodo, kad į vakarėlius einama kaip į parduotuvę. Savo draugams, kurių turiu tik Feisbuke, parašiau, kad neskaitysiu jų statuso atnaujinimų, jei jie eis apsirengę kaip biurų tarnai.“

Tinkamai pasiruošti renginiui reikia fantazijos (ją puikiai pakeičia „Google“), išsišokti savo išvaizda, nebijoti daryti klaidų ir eiti ne vienam - tokiu būdu ne tik drąsiau jautiesi, bet ir ryškiau atrodai. Taip pat, tarp populiariausių būdų maivytis yra įvairių karpinių naudojimas, atvirkšti drabužiai, įžūlūs akiniai nuo saulės ar nuo neregėjimo, aksesuarai, auksas, triukai su dantimis, portatyviniai žaislai, medis - kaip rūbas ir šukuosenų sprogimai. Priimamas bet kas, kas išsiskiria.

Vakarėlio, sukurto grąžinti išvaizdą į madą, ambicijos išties labai didelės - 2010-aisiais, kai Vilnius nebebus kultūros sostine, „F&M“ tikisi sulaukti 95 proc. lankytojų, kurie atitiks vakaro reikalavimus.

REKLAMA

Daugelis pamaivų, eidami pasižiūrėti į veidrodį tualete, klusteli vienas kito: „O kas groja?“. Net ir šis klausimas gali būti atsakytas teigiamai – „Havana Social Club“, kur ir vyks pamaivų naktis, skils į tris dalis: „Flomasterių salėje“ šokėjus žegnos „Metal On Metal“ nariai Manfredas, Kym Wild ir Miss America; „Markerių salėje“ ausų vašką tirpdys Bonifacijus Ieva; Galiausiai, trečiojoje, „Kandies salėje“, skambės Deficito ir Megztos Beretės parinkti šeštojo ir septintojo dešimtmečio rokenrolo ir garažinio roko kūriniai.

„Flomasterius & Markerius“ rengianti uždara akcijų bendrovė teigia, kad kiekvienas atvykęs, nesvarbu su nauju veidu ar su kasdieniniais pelenų spalvos plaukais, bus įvertintas komisijos. Geriausieji gaus dėvėtos mados parduotuvės „Kandies“ obligacijų - dovanų čekių.

Lietuvą ant menčių paguldžiusio „Facebook.com“ vartotojai, įvedę į paieškos laukelį „Flomasteriai & Markeriai“, gali naudotis nemokamais malonumais - rinkinių įkvepiančių nuotraukomis, nuorodomis, patarimais, motyvaciniais klipais.

„Flomasteriai & Markeriai“, gegužės 8 dieną, „Havana Social Club“, Vilniuje. Įėjimas iki 23h - 9.99 LTL, po 23h - 14.99 LTL, neįdėjus jokių pastangų įėjimas virsta išėjimu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų