Lapkričio 24 d. bendrame uždarame Užsienio reikalų ir Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetų posėdyje, dalyvaujant krašto apsaugos ministrei Rasai Juknevičienei ir užsienio reikalų ministrui Audroniui Ažubaliui, buvo pristatyti ir aptarti NATO viršūnių susitikimo, vykusio 2010 m. lapkričio 19-20 d. Lisabonoje, rezultatai.

Uždarame Užsienio reikalų komiteto posėdyje buvo pritarta Užsienio reikalų ministerijos ataskaitai po Bendrųjų reikalų tarybos posėdžio ir Užsienio reikalų tarybos posėdžio, vykusių 2010 m. lapkričio 22 d. Briuselyje. Klausimą pristatė užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas.

Komitetas svarstė Baltarusijoje uždaryto ir 2006 m. Vilniuje atsikūrusio Europos humanitarinio universiteto (EHU) kreipimąsi į Lietuvos Respublikos Ministrą Pirmininką dėl prašymo dar 5 metams pratęsti Vyriausybei priklausančių ir Mykolo Romerio universiteto patikėjimo teise valdomų patalpų perdavimą pagal panaudos sutartį EHU. Užsienio reikalų komiteto narių nuomone, svarbu užtikrinti tolesnę EHU veiklą, atsižvelgiant į Mykolo Romerio universitete augantį studentų skaičių ir didėjantį patalpų poreikį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų