REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Italija, Prancūzija, Amerika, Kinija, Tailandas, Vietnamas, Didžioji Britanija – tai tik kelios šalys, kuriose lankėsi garsi manekenė Rima Triškutė. Laiko veltui ji ten neleido – garsino Lietuvos vardą skindama tokias įsimintinas pergales kaip: „Mis Bikini Visata“, „Mis Fashion TV“. Negalima nepaminėti ir gražiausios moksleivės Žemėje titulo. Tautiečių džiaugsmui – Rima pirmenybę teikia vaikinams lietuviams. Kodėl? Skaitykite toliau.Kaip prasidėjo tavo, kaip manekenės karjera? Kokio amžiaus pirmą kartą peržengei modelių agentūros slenkstį?

Italija, Prancūzija, Amerika, Kinija, Tailandas, Vietnamas, Didžioji Britanija – tai tik kelios šalys, kuriose lankėsi garsi manekenė Rima Triškutė. Laiko veltui ji ten neleido – garsino Lietuvos vardą skindama tokias įsimintinas pergales kaip: „Mis Bikini Visata“, „Mis Fashion TV“. Negalima nepaminėti ir gražiausios moksleivės Žemėje titulo. Tautiečių džiaugsmui – Rima pirmenybę teikia vaikinams lietuviams. Kodėl? Skaitykite toliau.Kaip prasidėjo tavo, kaip manekenės karjera? Kokio amžiaus pirmą kartą peržengei modelių agentūros slenkstį?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dar mokykloje mane pastebėjo modelių agentūros vadovė. Žavėjausi žurnalų viršeliuose besišypsančiomis merginomis, tačiau modeliu niekuomet nesvajojau būti. Vedama smalsumo nuvykau pasirodyti į modelių agentūrą. Tuomet ir prasidėjo pirmieji pasiūlymai dalyvauti kolekcijų pristatymuose, fotosesijose. Kiek vėliau sekė ir grožio konkursai bei darbas tarptautinėje modelių rinkoje.Kokie buvo pirmosios kelionės įspūdžiai, baimės?

REKLAMA

Be abejo pradžioje buvo labai nedrąsu, jaučiau didelį jaudulį, bijojau scenos, akinančių fotoaparatų blyksnių, aplinkinių komentarų, žurnalistų interpretacijų, tačiau palaipsniui prie to įpratau ir tai tapo mano kasdienybe.Kuri šalis paliko neišdildomą įspūdį? Galbūt ją iškeistum Lietuvą?

Labiausiai įsimintinos kelionės buvo į Tailandą ir Vietnamą. Niekada net nesvajojau, jog kada nors ten nuvyksiu. Ir štai, dirbdama modeliu, kūčiukus Kūčių naktį valgiau lėktuve, skrendančiame Vietnamo link. Su agentūros vadove Jurgita šmaikštavau, kad už aguonas gali ir suimti. O Naujuosius Metus sutikome Vietname, kur lauke oro temperatūra siekė 38 laipsnius karščio. Nepamiršiu to niekada.

REKLAMA
REKLAMA

Žurnalų antraštės mirgėjo: „Rima Triškutė – Naomi Campbell vakarėlyje“. Kaip susipažinai su tokia įžymia moterimi? Kokia ji?  

Kaip ir su daugeliu, taip pat ir su Naomi susipažinome darbo metu. Normalu, kad susipažįsti su kolegėmis. Juk ji taip pat dirbo modeliu ir dar kartas nuo karto pasirodo ant podiumo. Kokia ji? Negaliu vertinti žmogaus, su kuriuo realybėje teko bendrauti vos tris kartus. Tačiau ji kur kas ramesnio būdo, nei piešiama spaudoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Su kokiomis pasaulinio lygio žvaigždėmis dar esi bendravusi gyvai? Kuri paliko didžiausią įspūdį, o su kuria verčiau jau nebesusitiktum?

Yra tekę pabendrauti su  „Chic“ bei „Kool and the gang“ atlikėjais. Taip pat su Nile Roger'iu - dainų tekstų autoriumi ir atlikėju. Jis kuria dainas tokioms įžymybėms, kaip  Madonna,  Diana Ross, Eric Clapton, Chic, Mariah Carey, Martin O'Donnell.

REKLAMA

Taip pat teko pabendrauti ir su italų atlikėjais. Vienas iš jų : Al Bano Carrisi , turbūt dauguma žinote jo dainą „Felicita“. Susipažinau su italų atlikėja  Giusy Ferreri. Teko bendrauti su aktore Lindsay Lohan, bei daugeliu kitų.

Pažįstu daug super modelių, aktorių, atlikėjų, prodiuserių, dizainerių, tačiau nereikia viso to šitaip sureikšminti. Kai susipažinsiu su ateiviu, tuomet bus visai kas kita. (Šypsosi).

REKLAMA

Ką tau asmeniškai davė modelio karjera? Ko išmokai?

Modelio darbas mane užgrūdino, pakeitė kai kurias mano gyvenimo nuostatas, papildė mano vertybių skalę. Išmokau atsirinkti aplinkinių išreikštos nuomonės svarbą, neskaityti ir nekreipti dėmesio į po straipsniais parašomus komentarus.

Taip pat, kaip šio darbo  pliusus galbūt galėčiau įvardyti keliones  aplink pasaulį, užsienio kalbų išmokimą, svetimų kultūrų, mados pasaulio pažinimą, naujas pažintis ir kita.Kaip manai, koks dabar būtų tavo gyvenimas, jei nebūtum tapusi manekene?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O kaip manai, kas būtų jeigu žiemą šviestų saulė ir žydėtų gėlės, o vasarą snaigės šoktų valsą? (Šypsosi). Nekeliu sau tokių klausimų... Gyvenu dabartimi ir ateitimi.Tuomet, kokią save matai po penkerių, dešimties ar gal net penkiolikos metų?

Neturiu antgamtinių galių nuspėti ateitį ir nežinau, kaip susiklostys mano likimas, tačiau tikiuosi, kad sveikata bus gera, turėsiu gerą darbą, būsiu laiminga ir mylima.Kokios yra kitos manekenės? Modelių pasaulį valdo konkurencija ar visgi draugystė?

REKLAMA

Pavydas ir konkurencija labai jaučiami, tačiau be abejo ir čia yra tikrų draugų, kurie kartu džiaugiasi tavo sėkme.Rima Triškutė (asmeninio archyvo nuotr.)

Geltonoji spauda nuolat praneša apie modelių vakarėlius, kuriuose vartojamas alkoholis, narkotikai, rūkoma. Kas tau padeda nepriimti šios neigiamos įtakos ir pačiai nepradėti vartoti alkoholio, narkotikų, rūkyti? O galbūt dėl to vengi tokio tipo vakarėlių?

REKLAMA

Nesu dažna vakarėlių lankytoja. Naktį man kur kas geriau griūti į lovą ir išsimiegoti, kad ateinančią dieną atrodyčiau žvali. Aplink ir taip daug kenksmingų medžiagų, tad nesinori dar labiau nuodyti savo organizmo. Taip pat turėčiau pasakyti „ačiū“ tėveliams už griežtą  auklėjimą.

Kokiomis asmenybėmis žaviesi? O galbūt tokių nėra?

Nėra žmogaus, kurio pavyzdžiu sekčiau, kuris būtų man autoritetas. Tačiau aš žaviuosi daug savo darbu pasiekusiomis asmenybėmis, kurių yra be galo daug.Koks yra tavo gyvenimo credo?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Judėk pirmyn, nes be progreso yra regresas.Koks vaikinas tau būtų idealus? Kokiu reikia būti, kad suviliotum Rimą Triškutę?

Idealus vyras būtų tas, kuris žino, kaip elgtis su moterimi, yra pasitikintis savimi, ambicingas, išsilavinęs, talentingas, komunikabilus, temperamentingas, turintis gerą humoro jausmą. Galėčiau vardinti ir vardinti, tačiau pagrindinis aspektas yra tas, kad jis mane gerbtų ir mylėtų.Teko girdėti, kad teiki pirmenybę vaikinams lietuviams. Kodėl?

REKLAMA

Taip, lietuviams tikrai pirmenybė. Todėl, kad ta pati kultūra, kalba, panašus auklėjimas ir kita.

Kaip leidi laisvalaikį?

Atitrūkusi nuo modelio darbo, stengiuosi kuo daugiau laiko skirti savo artimiesiems, draugams. Taip pat daugiau laiko norisi praleisti gamtoje, prie jūros ir pailsėti nuo gatvių šurmulio.Papasakok kokį juokingą ir įsimintiną įvykį, kuris tau nutiko?

REKLAMA

Daug gan juokingų ir įsimintinų nutikimų yra buvę, tačiau paskutinį kartą labiausiai juokiausi prieš keletą dienų. Viena mergina socialiniame tinkle „Facebook“ parašė man laišką , kad laikyčiausi atokiau nuo jai patinkančio vaikino. Neva aš su juo flirtuoju.

Taip pat ji išreiškė nepasitenkinimą, jog rašau jam komentarus, įkeliu nuotraukas su juo, kad spaudoje buvo mūsų nuotrauka iš „Pacha“ vakarėlio. Ji prašė manęs laikytis atokiau ir nesusitikinėti, nebendrauti su tuo vaikinu, neva aš griaunu jų santykius. Aš jai atsakiau paklausdama ar šis laiškas tikrai buvo adresuotas man? Netrukus gavau atsakymą, kad laiškas adresuotas būtent man ir ji parašė to vaikino vardą ir atsiuntė nuorodą, kurioje jo ir mano nuotrauka.

REKLAMA
REKLAMA

Tuomet pagalvojau, kad tikrai nugriūsiu nuo kėdės iš juoko, nes pasirodo tas vaikinas –  mano brolis. Atleisk, Agne, tačiau su broliu aš ir toliau bendrausiu, tačiau gali mėginti laimę bandant užkariauti jo širdį. Palinkėsiu tau sėkmės. (Šypsosi).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų