Vienoje Didžiosios Britanijos mokykloje kilo skandalas, kai vienas vaikas kito paklausė, ar šis yra rudas, nes atvyko iš Afrikos. Berniukas buvo apšauktas rasistu, į mokyklą iškviestai jo motinai buvo liepta pasirašyti specialią formą, kad jos sūnus padarė rasistinę pastabą, ir bus atliekamas tyrimas, skelbia britų dienraštis „The Daily Mail“.

Heilė Vait (Hayley Ehite) kurios sūnus Eliotas Dierlavas (Elliott Dearlove), draugo paklausęs apie odos spalvą, tuomet buvo ketverių, pareiškė, kad Grifino (Griffin) pradinė mokykla Halo (Hull) iš musės išpūtė dramblį. Berniuko, kurio buvo paklaustą ar jis iš Afrikos, mama Nikola Alen (Nicola Allen) taip pat mano, kad visas šis reikalas buvo be reikalo išpūstas, ir pabrėžė, kad niekada nekaltino Elioto rasizmu.

„Aš niekada nemaniau, kad jis rasistas. Jam tik septyneri. Visą tą rasės reikalą sukėlė mokyklą. Aš niekada nesakiau, kad Eliotas yra rasistas“, – sakė moteris.

H. Vait pasakojo, kad praėjusių metų spalį jai paskambino iš sūnaus mokyklos ir pranešė, kad jos sūnus atsidūrė „rasistinio incidento“ centre. O viskas prasidėjo po to, kai N. Alen mišrios rasės sūnus grįžo namo nuliūdęs, kad kitas berniukas jo klausinėjo, ar jis atvyko iš Afrikos.

„Pasisodinau jį ir paaiškinao, kad jis nėra iš Afrikos. Paklausiau, kodėl jis klausia, ir jis atsakė, kad vyresnis berniukas taip sakė, nes jo oda yra ruda, – sakė N. Alen. – Iš pradžių mėginau nekreipti dėmesio, tačiau tai įvyko vėl. Galiausiai pasikalbėjau su sūnaus mokytoja ir paprašiau, kad ji pakalbėtų su tuo kitu berniuku ir jam paaiškintų, kad mano sūnus nėra iš Afrikos. Noriu pabrėžti, kad niekada nekaltinau to vaiko rasizmu. Berniuko motina atsiprašė manęs ir mano sūnaus, aš priėmiau atsiprašymą, ir manau, kad šis reikalas baigtas“.

„Mano sūnus tiesiog labai smalsus ir mėgsta klausinėti įvairių dalykų. Manau, kad šiuo atveju reikalas buvo išpūstas ir buvo prasilenkta su sveiku protu“, – sakė rasistu apšaukto berniuko mama.


Rašyti komentarą...
N
Nu jau visai
2012-02-21 17:20:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu jau visai kas dedas debilizmas pasauly paklausė tai paklausė o čia durnas vaikas skandalą iškėlė....
Atsakyti
0

z
zxc
2012-02-23 22:46:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne vaikas, o mokytoja, taigi aiškiai parašyta...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų