Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien daugumą sprendimų norėsite priimti neapgalvoję ir spontaniškai. Gali būti, kad nesuklysti padės žmogus iš šono.

Šiandien daugumą sprendimų norėsite priimti neapgalvoję ir spontaniškai. Gali būti, kad nesuklysti padės žmogus iš šono.

Avinas

Be reikalo nersitės iš kailio, stengdamiesi visiems įtikti arba gauti kažkokios naudos. Naujų pažįstamų idealizuoti nederėtų, ypač jei dar nežinote, ko galite iš jų tikėtis. Patikimesni tie, kuriuos pažįstate seniai.

Tauras

Būsite lengvai pažeidžiami ir fizine, ir ideologine prasme. Jumis mėgins manipuliuoti abejotinos moralės asmenys. Galite sulaukti keistų pasiūlymų. Nekokia diena sveikatai.

Dvyniai

Šiandien labai jautriai reaguosite į bet kokį nesusipratimą. Jums atrodys, kad artimas žmogus elgiasi neteisingai, išnaudoja. Visgi vakare gali pavykti susitarti dėl svarbaus praktinio reikalo.

Vėžys

Šiandien turbūt domėsitės nekilnojamojo turto rinka, ieškosite pageidaujamų prekių, paslaugų. Noriai dalinsitės gauta informacija su kitais. Visgi dėl vienos sutartos ar net apmokėtos prekės arba paslaugos vakare imsite abejoti.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Jums nelabai norėsis bendrauti, tačiau neišvengsite giminių ar kaimynų draugijos. Dieną dar neblogai sutarsite su visuomene, aplinkiniais, tačiau vakare kantrybės ims stigti. Dėl kažkokio poelgio jums gali tekti apgailestauti.

Mergelė

Stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu buitinių problemų. Galbūt taip mėginsite pabėgti nuo nerimo, susijusio su šeima, partneryste, meile. Būkite atidesni artimo žmogaus poreikiams ir problemoms. Kartu viską išspręsite lengviau.

Svarstyklės

Tai turėtų būti veikli diena. Jeigu ją leisite su vaikais, atiduosite tiek energijos, kad netrukus norėsis nuo jų slėptis. Gali būti, kad rūpesčių kels konkursai, renginiai, ypač jeigu patys organizuojate arba esate dalyviai.

Skorpionas

Kažkas jauks planus, vers keisti dienotvarkę. Jums gali priminti skolą arba paprašyti kažką paskolinti. Bet koks finansinis, turtinis įsipareigojimas gana rizikingas.

Šaulys

Šiandieniai kontaktai bus gana nelinksmi. Nervins aplink pastebimas neteisingumas arba jus dominančio žmogaus nenoras su jumis turėti reikalų. Neteisieji šiandien bus pajėgesni apginti savo pozicijas.

REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Galimai jausite įtampą. Pyksite dėl negrąžinamos skolos, nesuteikiamos paramos arba dėl per didelio antrosios pusės išlaidumo, vien savo interesų paisymo. Viską įmanoma išspręsti sumaniomis derybomis.

Vandenis

Veikiausiai vykdysite planą, jeigu buvote suplanavę vykti į kelionę, konferenciją ar pan. Daug darbo turės tie, kurie ruošiasi pristatymams, paskaitoms. Vakare mieliau klajosite po virtualias erdves nei realiai bendrausite.

Žuvys

Būsite nusiteikę politikuoti ir tuo galite ne vienam įkyrėti. Ir jums patiems išgirstos naujienos sukels susirūpinimo, susierzinimo. Vakare elkitės taip, kad išvengtumėte šalto priekaištų dušo.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų