Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Sužinokite, kas laukia jūsų.

Avinas. Darbe darbų ne per daugiausia, tačiau gali būti smagių, malonių smulkmenų ar aplinkybių. Sėkmė lydės tuos, kurių profesija susijusi su grožio, patogumų kūrimu. Tęsiasi palankus metas kelionėms, pirmiausia dalykinėms, taip pat dalykiniams ryšiams su užsieniu palaikyti. 

Jautis. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali būti įtempti – pirmiausia dėl anos pusės ekspansyvaus reiklumo. Bus nesunku įsivelti į kovas dėl teisybės, teisingumo – kažkas aiškiai gaus į kailį. Tęsiasi palankus metas smagiai kelionei – pavyktų puikiai pailsėti. 

Dvyniai. Bus svarbūs asmeniniai, dalykiniai ryšiai – galimi svarbūs susitikimai, naudingi pasiūlymai, tačiau juos gali būti sunkoka išgirsti dėl jūsų pačių būsenos, galbūt abejonių. Palankus metas aktyviai rūpintis sveikatos reikalais, savo sveikatingumu. 

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys. Dabar gali būti daug nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, reikalų, kuriuos reikės nuosekliai ir pareigingai sutvarkyti. Taip pat bus smagių pramogų – gali būti, kad jos vers kaip reikiant pajudėti. Maloniai džiuginti žada asmeniniai santykiai, kuriuos puoselėti metas labai geras. 

Liūtas. Darbe darbų ne per daugiausia, tad liks laiko kitiems dalykams. Puikus metas rūpintis savo sveikata, sveikatingumu, taip pat tęsiasi palankus laikas sunkiems, svarbiems darbams, pertvarkymams namie. O svarbiausia – dabar yra puikus metas metų pabaigos linksmybėms – jų bus daug. 

Mergelė. Dėmesys kryps namų, šeimos reikalų link – atrodo, čia tikrai bus ką veikti ir dėl ko pasikalbėti, galbūt pasitarti su namiškiais. Būsite labai judrūs, galimos trumpos kelionės, išvykos. Bus daug progų smagiai pasilinksminti. Įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. 

Svarstyklės. Būsite atviri, daug ir mielai bendrausite visokiausiomis temomis, bet pirmiausia dalykinėmis – atrodo, bus daug susitikimų, naudingų pokalbių. Palankus metas mokytis, studijuoti. Taip pat dabar geras laikas rūpintis būsto grožiu bei patogumu. Tikėtina, kad visai neblogai atrodys ir piniginiai reikalai. 

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas. Būsite energingi, veiklūs, prie tikslo žengsite tiesiai, daug nesidairydami. Fizinė būklė bus puiki, todėl tai labai sėkmingas laikas sportuojantiems. Labai sėkmingai, išradingai tvarkysite ir piniginius reikalus, todėl tikėtina ir apčiuopiama nauda. Daug džiaugsmo suteiks bendravimas su draugais. 

Šaulys. Būsite labai energingi, veiklūs, labai mikliai ir išradingai tvarkysite dalykinius reikalus, kurių dabar bus nemažai. Atrodo, teks nemažai judėti ir nemažai bendrauti įvairiausiomis temomis. Puikiai seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija. Atrodo, sėkmės galima tikėtis ir ieškant piniginės naudos. 

Ožiaragis. Būsite atsipalaidavę, puikios nuotaikos, linkę pasimėgauti gyvenimo malonumais – jų dabar kaip tik bus daugiau nei visuomet. Ypatinga sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu. Nebus keista, jeigu priežastį atsiskleisti ras, turės ir jausmai. 

REKLAMA
REKLAMA

Vandenis. Tikėtina, darbe vyraus jau įprasti, gerai žinomi darbai, bet reikės viską daryti greitai ir tiksliai. Daug džiaugsmo, o galbūt ir naudos suteiks artimi draugai – bus susitikimų, pokalbių, galbūt ir smagios bendros veiklos. Apdairumas pravers renkantis pramogas. 

Žuvys. Nemažai veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Vyraus nedideli darbai, greitai tvarkomi reikalai, kai kada reikės parodyti savo kūrybiškumą, todėl ir bus įdomu, ir nepervargsite. Daug smagaus bendravimo, bendros veiklos gali pasiūlyti artimi draugai, bendraminčiai. Iš kelionių jau patogiau grįžti nei į jas vykti.   

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų