Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Negalvokite, kad problemos pačios išsispręs – teks įdėti daug darbo ir pastangų, kad pasijustų rezultatas. 

Negalvokite, kad problemos pačios išsispręs – teks įdėti daug darbo ir pastangų, kad pasijustų rezultatas. 

REKLAMA

Avinas

Energingos veiklos metas, palankus svarbiems dalykiniams susitikimams bei susitarimams. Daug kas priklausys nuo įdirbio, nuo jums nežinomų asmenų simpatijų ir antipatijų. Tinka tvarkyti skubius reikalus, vykti į ilgalaikes, tolimas keliones, susitikti su užsieniečiais. Tam tinkamesnė bus antra dienos pusė.

Tauras

Geros permainos, atveriančios naujų galimybių. Nors šiuo metu nesate patiklūs, būkite tikri, kad šiandien gauti pasiūlymai ar sugalvoti dalykai perspektyvūs. Tiesa, neskubėkite kibti įgyvendinti gautų pasiūlymų, tai verta atidėti bent savaitei. Vakaras palankus susitikti su bičiuliais.

Dvyniai

Geras laikas poilsiui, nereikėtų daug dirbti. Tvarkydami reikalus, bendraudami pasikliaukite intuicija. Diena palanki bendrauti su užsieniečiais ar žmonėmis iš toli. Gali užsimegzti tvirtas draugiškas ryšys. Anksčiau eikite ilsėtis: naudinga ilgiau pamiegoti.

REKLAMA

Vėžys

Viskas puiku, jus lydi sėkmė. Būsite populiarūs ir visiems reikalingi tiek darbe, tiek tarp artimų draugų. Beje, tvarkant svarbius reikalus derėtų dažniau įsiklausyti į nuojautas ir pasitarti su šeima.

Liūtas

Nepasikliaukite savieiga spręsdami materialines problemas: verta tartis, ieškoti naujų galimybių, nors tikėtina, kad tai tik pamirštas ar neatliktas senas reikalas (tikėtina, jog esate anksčiau ko nors nepastebėję, praleidę, nepadarę, nesusitikę su reikalingu asmeniu, tad dabar tam pats laikas, neatidėkite).

Mergelė

Verta pasinaudoti šios dienos patarimais, pasiūlymais. Tad daugiau bendraukite, užmegzkite, atnaujinkite pažintis, dažniau tarkitės jums svarbiais klausimais, neužsisklęskite. Jei ko nors nespėsite, labai nesijaudinkite, atidėkite kitai savaitei, kai jums svarbūs klausimai ims spręsti tarsi savaime.

Svarstyklės

Agresyvus, kritinis metas, dera ginti savo principus, teisybę, savo šeimą, vaikus. Nieko nauja nepradėkite, baikite senus darbus, tai ramus laikas. Palanku spręsti šeimos problemas. Galimos malonios staigmenos iš vaikų.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Jei anksčiau turėjote keblumų darbe, dabar nebus sudėtinga tai sutvarkyti. Būkite energingi, tiesa, labiau įsiklausykite į nuojautas, ir viskas susiklostys šauniai. Gera proga taikytis su bendradarbiu.

Šaulys

Naudingas laikas dalykiniams reikalams tvarkyti ir netinkamas dykinėti. Palanku rengti ilgalaikes darbo sutartis. Patartina visus skubius reikalus sutvarkyti šiandien.

Ožiaragis

Palanki proga taikytis su priešais, ieškoti bendros kalbos su konkurentais. Geras laikas ir visuomeniniams susitikimams, pristatyti savo darbus viešumoje. Tinkamas metas juridiniams reikalams tvarkyti.

Vandenis

Nelengva, bet svarbi diena. Kovodami už jums svarbų reikalą nebūkite tiesmukiški. Šiuo metu auka reikalinga, ji lems geras permainas. Tiesa, mažiau planuokite, mažiau svajokite. Pabūkite racionalūs pragmatikai.

Žuvys

Gali pasikeisti tai, dėl ko buvote garantuoti, galite sužinosite tai, apie ką nė nenumanėte. Diena gera ką nors užbaigti, apibendrinti nuveiktus darbus. Patartina imtis užvilkintų, atidėtų darbų.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų