Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jūsų elgesys šiandien išduos tikruosius jūsų siekius ir norus. Nieko per prievartą neforsuokite – leiskite įvykiams klostytis sava vaga.

Jūsų elgesys šiandien išduos tikruosius jūsų siekius ir norus. Nieko per prievartą neforsuokite – leiskite įvykiams klostytis sava vaga.

REKLAMA

Avinas

Iki pietų daugiau filosofuosite arba naršysite šen bei ten internete negu konkrečiai dirbsite. Tai reiškia, kad darbo diena gali užsitęsti, nebespėjus atlikti tai, kas iš tiesų svarbu.

Tauras

Iš ryto gvildensite profesines problemas, o pavakariais pereisite prie asmeniškesnių dalykų. Tikėtini įdomūs susitikimai. Kažkieno tarpininkavimas gali lemti sėkmę.

Dvyniai

Iki pietų neblogai seksis tvarkyti kasdieninius reikalus, palaikyti įprastinius pokalbius, kontaktus, o vėliau viskuo imsite bodėtis, pajusite savo pastangų ir šnekų beprasmiškumą. Galite sunegaluoti. Jums išties reikia poilsio.

Vėžys

Galima nauda per labdarą, socialinę sferą, meną, nelegalią veiklą. Vis dėlto šiandien nederėtų užsiimti sudėtingais darbais, paskubomis sudarinėti sutarčių. Kurkite, skaičiuokite, bet neforsuokite.

REKLAMA

Liūtas

Šiandien tikriausiai sugebėsite rasti kompromisą, susitarti dėl svarbių jums dalykų. Visgi jūsų elgesys mylimam žmogui gali atrodyti per šaltas, paremtas išskaičiavimu. Galbūt pasiseks įvykdyti naudingą verslo operaciją.

Mergelė

Iš ryto didelį dėmesį nukreipsite į nuosavybę, pinigus ir su jais susijusius reikalus. Naudos galima tikėtis per reklamą, protinę ir komercinę veiklą. Būsite nusiteikę bendrauti, viskuo domėtis, todėl galite išsiaiškinti jus dominančių dalykų.

Svarstyklės

Šiandien galite tikėtis susitikimų su seniai matytais žmonėmis. Vakare geriausiai jausitės namuose, su šeima. Galite išleisti nemažai pinigų, kad patenkintumėte savo estetinius poreikius. Galbūt pasiseks parašyti rimtą publikaciją.

Skorpionas

Iš ryto gali kiek streikuoti virškinimo sistema arba rūpesčių sukels namiškiai. Neimkite į širdį nereikšmingų dalykų. Vakare užplūs romantiškos nuotaikos. Parodykite dėmesį dominančiam asmeniui.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Šiandien nevenkite kaip reikiant paplušėti. Labai svarbu užbaigti pradėtus darbus, pasirūpinti sveikata, įvaizdžiu. Nepakenktų ir viršvalandžiai,vadovai tai įvertins.

Ožiaragis

Neblogai seksis tvarkytis darbe ir namuose. Tik aklai nepasiduokite kitų valiai bei įtakai. Pravartu pamėginti atsikratyti kai kurių ydų, suvokti silpnybes ir atsikratyti nerealių iliuzijų.

Vandenis

Šiandien jums ypač rūpės informacija apie akcijas, bankus, finansų politiką. Sugebėsite susikoncentruoti, įsiskverbti į esmę tiek dirbdami, tiek bendraudami. Gali išryškėti jūsų finansinis talentas.

Žuvys

Būsite nusiteikę pokalbiams apie okultinius dalykus, psichologiją, erotiką, filosofiją. Galbūt popiet teks dalyvauti susitikime su užsieniečiais, įžymybėmis ar intelektualais.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų