Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Zodiako ženklams šeštadienis žada daug netikėtų įvykių. Be to, kai ką aplankys ilgai laukta sėkmė.

Zodiako ženklams šeštadienis žada daug netikėtų įvykių. Be to, kai ką aplankys ilgai laukta sėkmė.

REKLAMA

Štai, ką jums žada žvaigždės:

Avinas

Jums labiau rūpės draugai negu darbas. Darbe būsite linkę mėtyti pėdas, išsisukinėti, savo pareigas permesti kitiems, kažkam kitam perkelti atsakomybę už savo aplaidumą.

Tauras

Jums rūpės praturtinti namus patogiais, išmaniais daiktais. Artimo žmogaus sunegalavimas, būklės pablogėjimas ar rizikingas poelgis sukels nerimo.

Dvyniai

Stabilumo poreikis gali skatinti kategoriškumą, valdingumą. Verčiau būkite ne tiek kritiški, kiek atidūs pašnekovams. Jei tik pamokslausite ar klausysitės vien savęs, niekam nebus nei įdomu, nei malonu.

Vėžys

Gana sklandžiai tvarkysite verslo reikalus. Jūs nelabai norėsite sutikti su artimųjų pasiūlymu dėl savaitgalio ar namų ūkio. Galite pasijusti vedžiojami už nosies.

REKLAMA

Liūtas

Jūsų mintys, argumentai bus labai įtikinami bei priimtini ir kitiems žmonėms, todėl šios dienos susitarimai – geras pagrindas ateities sėkmei. Jums seksis sublizgėti viename ar kitame žanre arba saviraiškai paskatinti vaikus, artimą žmogų.

Mergelė

Veikiausiai kils ūpas ir išties būtų pravartu sportuoti, grūdintis. Rūpinkitės ne tik išoriniu savo įvaizdžiu, bet ir vidiniu pasauliu, akiračiu. Siekite darnos su savimi ir kitais.

Svarstyklės

Tai turėtų būti nebloga diena, jei tik išvakarėse jūs ir partneris neprisivartojote svaigalų. Galbūt ypatingu pažadu nudžiuginsite mylimą žmogų, vaikus.

Skorpionas

Palanki diena veiklai, susijusiai su psichologija, higiena, testamentais. Kad ir kaip stengsitės, užkulisinių intrigų ir apkalbų turbūt neišvengsite.

Šaulys

Galite planuoti tam tikrą posūkį savo gyvenime, susijusį su partneryste, studijomis ar užsieniu. Galbūt gausite aktualią žinią iš toli arba kažką įdomaus sužinosite iš pokalbių su nepažįstamais žmonėmis.

REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Darbe įtemptai plušėsite, ypač jei tvarkote finansinius dokumentus. Bendro laisvalaikio nekantriai lauks partneris. Galimas daiktas, iš partnerių norėtųsi daugiau palaikymo ir supratingumo.

Vandenis

Šiandien seksis neblogai, jeigu stengsitės suprasti kitus žmones, sugebėsite atsiprašyti ir atleisti bei rasti kompromisą, tariantis dėl abipusiai svarbių dalykų ir t. t.

Žuvys

Šiandieną visur patartinas saikas, santūrumas. Neblogai turėtų sektis menininkams, medikams, mistikams. Venkite alkoholio. Saugokitės vagių.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų