naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antradienis nustebins ne vieną Zodiako ženklą – šiandien itin tinkamas metas veikti, kadangi daugeliui jų nusišypsos ilgai laukta sėkmė. 

Antradienis nustebins ne vieną Zodiako ženklą – šiandien itin tinkamas metas veikti, kadangi daugeliui jų nusišypsos ilgai laukta sėkmė. 

REKLAMA

Avinas

Nebloga diena kai ką pakeisti savo požiūryje į veiklą, karjerą, kad ji suteiktų daugiau pasitenkinimo ir duotų daugiau naudos. Kad ir su kuo bendrausite, labai nepersistenkite žadėdami duoti ar imdami, visur jauskite saiką.

Tauras

Sėkmės metas, ypač siekiantiems pakilti karjeros laiptais. Puiki proga tvarkyti atsakingus dalykinius reikalus. Tiesa, bus svarbu partneriškas palaikymas. Šiandien galite sulaukti vertingos pagalbos, paramos, gauti puikių pasiūlymų.

Dvyniai

Nepraleiskite geros progos svarbiam susitikimui, pokalbiui ir susitarimui. Dabar galite draugų ir partnerių dėka pakreipti įvykius jums svarbia linkme. Per juos įgysite didesnę apsisprendimo ir manevravimo laisvę.

REKLAMA

Vėžys

Atsitraukite nuo rūpesčių, užmirškite išgyvenimus, problemas ir netikėtai rasite atsakymus į jums svarbius klausimus. Esmė šiuo metu atsivers per slaptus dalykus, jūsų nuojautą.

REKLAMA

Liūtas

Kovokite už savo ir savo šeimos interesus, įtaką. Jėgų persvara aiškiai jūsų naudai. Nesustokite ko nors siekdami. Imkitės rizikingų dalykinių reikalų, susitikite su svarbiais žmonėmis.

Mergelė

Netikėtai galite gauti tai, ko taip ilgai siekėte, pasiteisins ir kadaise išlietas prakaitas, nemigos naktys, ir šios dienos pastangos. Geras laikas piniginiams, turto ir juridiniams reikalams tvarkyti.

Svarstyklės

Nebūkite patiklūs. Neskubėkite žadėti, skolinti ar patikėti tuo, ką išgirdote. Svarbiame reikale niekuo nepasikliaukite, elkitės taip, kaip sako vidaus balsas.

REKLAMA

Skorpionas

Neskubėkite nuliūsti, net nežinote, kokios džiugios staigmenos jūsų laukia. Įvykių neskubinkite, savaime viskas susiklostys geriau ir greičiau, nei manote. Gautų pasiūlymų nederėtų atsisakyti.

Šaulys

Netikėtumas lemtingas, siekite greitai persiorientuoti, pasinaudoti sėkmės akimirka. Daug ką lems mokėjimas įgyti aplinkinių simpatijas, pasitikėjimą. Susikaupusias problemas derėtų spręsti energingai, nebijant avantiūrų.

Ožiaragis

Gerų rūpesčių metas, kada viskas išeina į naudą. Puiki diena vadovaujantiems, veikliems, sėkmingai sutvarkysite įstrigusius reikalus. Gera proga susitikti su būsimu darbdaviu.

REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Nieko nėra amžino, tad sukruskite priešus paversti draugais ir sąjungininkais. Taikykitės, ieškokite bendrų interesų. Tolesnei sėkmei užtikrinti bus svarbu įgyti patikimų sąjungininkų. Šios dienos susitikimai, pokalbiai su jais bus naudingi.

Žuvys

Gali tekti užsiimti tuo, ko nemėgstate, atlikti darbus, kurie vargu ar naudingi, tačiau šiandien į naudą viskas, kas padeda nusipurtyti slegiančios, kaustančios praeities, tingulio, neryžtingumo.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų