Žmoną pribloškė vyro poelgis tualete: „Tai pasibaisėtina“

Moteris pastebėjo, kad išėjęs iš tualeto, jos vyras nenusiplovė rankų ir jį užsipuolė, o šis atrėžė nematąs reikalo plauti, nes tuoj ves pasivaikščioti šunį. Ji liko priblokšta tokio vyro elgesio ir  kreipėsi patarimo į internautus.

Moteris sakė, kad pastebėjusi, jog jos 31 metų vyras po tualeto neplauna rankų, ėmė piktintis, tačiau jis atsakė, kad vis tiek eis su šuniu pasivaikščioti, tad vėl susipurvins rankas −  kam jas plauti du kartus?

Ji nenusileido, tad vyras vis tik nusiplovė rankas, bet paskui apkaltino žmoną, kad ji per stipriai sureagavo, rašo mirror.co.uk

Pasibaisėjo vyro elgesiu

Socialiniame tinkle „Reddit“ ji rašė: „Šįryt vyras tualete nusituštino − tą mes visi darom. Po to  kelioms sekundėms pakišo rankas po kranu. Paklausiau, ar rankas plovė su muilu, jis sakė, kad ne. Tada aš jam sakiau, kad tai pasibaisėtina, kad rankas būtina plaut su muilu.

Susierzinusiu balsu jis man atrėžė, kad tuoj ves šunį pasivaikščiot ir teks surinkt šuns išmatas, taigi nemato reikalo. Tada paklausiau, ar jis kada nors plauna rankas su muilu, jis supyko ir pasakė „taip“... tačiau, kalbant atvirai, juo netikiu“.

Toliau ji rašo: „Stebėjau, kaip jis vaikštinėjo po namus, lietė durų rankenas, taigi aš užsispyriau, kad jis nusiplautų rankas, kad nepalikinėtų visur savo išmatų likučių. Jis mane ignoravo. Tada jam trečią kartą pasakiau, kad nusiplautų rankas prieš liesdamasis prie ko nors namuose, kad aš nenoriu užsikrėsti noravirusu.

Galiausiai, nors ir labai susierzinęs, jis taip ir padarė. Tiesa, dar pasakė, kad aš nemandagi. Aš jam atrėžiau, kad tai jis nemandagus, nes taip jis rizikuoja mano sveikata. Jis yra gydytojas ir paneigė, kad mano sveikatai kelia pavojų. Paklausiau, ar jis pats girdi, ką sako, o jis man atrėžė, kad aš pati savęs negirdžiu“.


Rašyti komentarą...
A
Agas
2021-05-10 16:56:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neturi ka rasyti tai isvis geriau nerasytu
Atsakyti
-17

A
Agas
2021-05-10 16:55:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visa gyvenima kiek atsimenu kaime be patogumu niekas tu ranku neplaudavo o jeigu dar sulinys jei buna karsta vasara pradziuves tik uztekdavo maistui ir atsigerti ir ka tada ir niekas nemire nuo to
Atsakyti
-45

A
As
2021-05-10 15:18:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk korona užsikrečiama per kvėpavimo takus o ne per užpakalį prausiasi tie kas tingi kasytis...
Atsakyti
-31

SKAITYTI KOMENTARUS (75)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų