Žaliuzės dideliems langams: šis pasirinkimas atitiks kiekvieno norus

Iki šiol vienas iš populiariausių langų uždengimų pasirinkimų – žaliuzės, kurios, tikriausiai, tokį pasisekimą turi ne veltui. Modernėjant technologijoms ir tobulėjant dizainui šis langų uždengimas tampa tik dar labiau patogesnis ir vis lengviau pritaikomas bet kokiose patalpose.

Šį kartą „Domus Lumina“ pristato „Alumitex“ aliumines žaliuzes su platesnėmis (35 mm. ir 50 mm.) juostomis bei pasakoja apie tokio pasirinkimo privalumus.

Kodėl verta rinktis žaliuzes su platesnėmis juostomis?

Sprendimas dideliems langams. Vienas aktualiausių aliuminių žaliuzių su plačiomis juostomis privalumų tas, kad 35 ir 50 mm. pločio juostos yra puikus sprendimas patalpoms su dideliais langais. Be to, čia išeitį atras net visi itin didelių langų savininkai, kadangi maksimalus aliuminių žaliuzių plotis yra net 3,05 metrai, o maksimalus aukštis – 3,5 metrai.

Pasirinkus tokį langų uždengimo variantą žaliuzės padės optiškai sumažinti langus ir papuoš juos horizontaliais, žaismingais bei moderniai atrodančiais dryžiais.

REKLAMA

Iš naujo atrasite funkcionalumą. Miniatiūrinės skylutės, kurios it raštas nusėja perforuotų aliuminių žaliuzių juostas yra ne tik puošmena, bet ir puiki privatumą suteikianti savybė – net pilnai uždarius žaliuzes natūrali dienos šviesa pateks į patalpas, o pašaliniai žvilgsniai netrukdys jūsų ramybės.

Platus spalvų pasirinkimas. „Alumitex“ žaliuzių spalvų paletėje rasite šiuolaikišką matinę juodą spalvą, metalinę sidabro spalvą, blizgią pilką, kreminę bei baltas spalvas. Taip pat „Domus Lumina“ siūlo ir skirtingų spalvų juostų pasirinkimą viename gaminyje, tad sprendimų renkantis spalvas – begalė.

Lengvas valdymas. „Alumitex“ žaliuzių valdymas taip pat įvairus, pagal kiekvieno norus – rankinis arba automatinis su sieniniu jungikliu arba pulteliu.

Kodėl būtent „Alumitex“?

Susipažinus su „Alumitex“ žaliuzių privalumais akivaizdu, kad ši kolekcija padės sukurti neišeinančią iš mados estetiką jūsų namuose. Šios paprastos, tačiau stilingos žaliuzės yra puikus pasirinkimas norint užtikrinti pakankamą šviesos kiekį patalpoje, tačiau apsaugant ir savo privatumą.

Kaip jau minėjome anksčiau, „Alumitex“ žaliuzės siūlo įvairių atspalvių paletę – nuo baltų, kreminių iki pilkų bei juodos spalvos, o kad šie langų uždengimai gražiai derėtų interjere, galite pasirinkti tinkamą spalvą, papildančią esamą dekorą jūsų namuose. „Alumitex“ žaliuzės, pagamintos iš aukštos kokybės aliuminio, tinka naudoti svetainėje, valgomajame, virtuvėje ir vonios kambaryje.

Jei vis dar kyla klausimų, „Domus Lumina" specialistai atsakys į visus jums rūpimus klausimus, prireikus atvyks į namus ir atliks tikslius matavimus bei suteiks profesionalią konsultacija visais žaliuzių klausimais. Daugiau informacijos galite rasti čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų