Vilnietės vestuvių kvietimas kaip reikiant įsiutino: išgirdę, ko prašo liko pakraupę

Tikriausiai kiekviena nuotaka svajoja, kad jų išskirtinė vestuvių diena praeitų be jokio vargo ir neplanuotų dramų. Tačiau štai vilnietės klausimas vienoje „Facebook“ grupėje užvirė tikrą diskusiją ir pykčių bangą.

19

Vienoje „Facebook“ grupėje vilnietė Lina uždavė, atrodo, iš pirmo žvilgsnio ganėtinai paprastą klausimą – Kaip mandagiai kvietime parašyti, kad vestuvių šventėje vaikai yra nepageidaujami?

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos karys per vestuves surengė jautrią staigmeną nuotakai

Po tokiu moters klausimu akimirksniu pasipylė komentatoriai, siūlydami savo variantus. Vieni tikino, kad užtenka prierašo „N-18“, kiti rekomendavo tai daryti subtiliau, parašant „Tėveliams: pailsėkite nuo vaikų, švenčiant meilę kartu su mumis“ arba „Vakarinė dalis tik suaugusiems“.

Tačiau į šį vilnietės klausimą neliko nesureagavę ir kandesnį humoro jausmą turintys komentatoriai, siūlydami tokius variantus kaip – „Snarglių gaminimo aparatai šventėje nepageidaujami. Tegul maži snargliai lieka namuose“ arba „P.S. Su vaikais eisite į krikštynas ir būsimų vaikų gimtadienius“.

Didelę nuostabą klausimo autorei sukėlė nemažas skaičius neigiamų komentarų.

„Mano sesei, pavyzdžiui, trylika metų. Tai, ką jai dėl to mano vestuvėse nereikėtų dalyvauti? Dalyvavo ir šoko iki paskutinės dainos kartu su visais“, – rašė „Facebook“ vartotoja Kristina.

„Protingi tėvai tikrai vaikų naktį neleis dalyvauti šventėje“, - klausimo autorę bandė užstoti Laima, tačiau ir šis komentaras susilaukė gausybės atsako:

„Protingi tėvai nepaliks kažkam vaikų per visą naktį“; „Vadinasi protingi tėvai atvažiuos, pasveikins, suvalgys torto ir teks važiuoti namo“; „Aš savo vaikučio dar nesu palikusi ilgiau nei keturioms valandoms, tai tikriausiai neičiau į tokias vestuves, kur vaikų nepriima“; „Man toks kvietimas būtų tragiškas ir iš principo neičiau į tokias vestuves“ – tokie ir dar daug kitų panašių komentarų pasirodė po moters klausimu.

O kaip tokį kvietimą į vestuves vertinate patys jūs? Galbūt buvote susidūrę su panašia situacija ir norite papasakoti savo patirtį? Parašykite mums – [email protected] arba feisbuko paskyroje „TV3 televizija“.


Rašyti komentarą...
P
Palmira
2019-01-29 16:44:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man užteko gimtadienio šventės
, kurioje vaikų tikriausiai buvo daugiau negu suaugusiųjų. Tarp jų aišku ir mūsų vaikai. Buvo mano gimtadienio šventė kuriai ruošiausi ganėtinai ilgai ir kruopščiai, su kviečiau seniai matytus draugus, bet per vaikus negalėjau atsipalaiduoti ir švęsti savo šventes. Aš nekalbu apie alkoholį o apie bendravimą su senai matytais draugais. Nes vis laksciau tikrinti ar vaikams viskas gerai, nes buvo ir kubilas ir kūdra. Net seses ir draugių vaikus priziurejau, nes svečiams labiau rūpėjo pasitusint nei savo vaikus apžiūrėt. Taigi jei suaugusieji iš tikro nori smagiai ir ramiai pasibuti, siūlyčiau vaikus palikti močiutėms ar kitiem patikiem žmonėms, kad nereikėtų dėl jų jaudintis. Ir aš už vestuves, suaugusiųjų šventes - be vaikų. Mes ir taip visą savo kasdienos laiką skiriame jiems.
Atsakyti
-4

A
Akvilina
2019-01-31 12:50:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Situo klausimu galima diskutuoti iki... Bet mergina dalinai teisi del vaiku, jums labai smagu kaip vaikai duodasi aplinkui ir mato girtus dedes tetas it t.t.? As peisimenu kai buvau vaikas koks balius be butu visada tie prigere dedes ar tetos lenda sokti, bet dar ir pasiulo “paragauti”... Tai tikrai nemanau, kad vaikas vieta kur alkoholis “liejasi” laisvai. O Del tu komentaru tiesiog nevisi moka skaititi ko klausiama, tai taip ir nutinka.
Atsakyti
-1

šventės be vaikų
2021-03-17 10:01:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
šventės, kur alkoholis, iki vėlumos turi būti be vaikų. neturi kur palikti - neiniį šventę. Kai kaimynai su krūvomis vaikų švenčia iki paryčių, tai visai nenormalu. Pagrasinau, kad sekantį kartąiškviesiu visas įmanomas tarnybas, kai pasiims vaikus, tegu baliavoja.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų