• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš porą metų užklupusi pandemija sujaukė daugelio planus ir darbus teko perkelti į namus. Vilnietė Aušra Gubarytė-Girgždė darbo kambarį nusprendė įsikurti sandėliuke, tik padaryti jį patogų ir funkcionalų nebuvo lengva užduotis.

Prieš porą metų užklupusi pandemija sujaukė daugelio planus ir darbus teko perkelti į namus. Vilnietė Aušra Gubarytė-Girgždė darbo kambarį nusprendė įsikurti sandėliuke, tik padaryti jį patogų ir funkcionalų nebuvo lengva užduotis.

REKLAMA

Vis daugiau dienų dirbant iš namų, bandymai sutvarkyti darbo erdvę ir atskirti ją nuo sandėliuojamų daiktų nedavė norimo rezultato, todėl Aušra nusprendė kreiptis į „Namų idėja su IKEA“ laidos komandą.

Beveik trejus metus būstą Aušra su šeima vadina namais. Po namų stogu gyvena ne tik keturi asmenys, bet ir trys augintiniai, tad teko paieškoti darbui tinkamos vietos, kurioje vyrautų ramybė.

Darbo kambarys – sandėliuke

Prasidėjusi koronaviruso pandemija kiek pakoregavo visų gyvenimus – svarbi užduotis buvo rasti ramų kampelį darbui. Vieta, kurioje darbo erdvę sumanė įsikurti A. Gubarytė-Girgždė, tapo sandėliukas.

REKLAMA
REKLAMA

„Kai įsikėlėme į namus, ta patalpa, kambarys nebuvo įrenginėjamas. Kadangi neturėjome, kur padėti daiktų, ten buvo tiesiog sandėliukas.

REKLAMA

Bet karantino metu, prispyrus reikalui dirbti iš namų, reikėjo kažkur pasidaryti darbo vietą. Kadangi radome nuošalesnę vietą sandėliuke, taip ir atsirado pusiau sandėliukas, pusiau darbo kambarys“, – šypsosi pašnekovė.

Maždaug 12 kvadratinių metrų patalpoje vietos ir darbui, ir daiktų padėjimui pakako, tik niekaip nepavyko sukurti tvarkingos aplinkos. Darbo vietą supantys daiktai nebuvo pati geriausia aplinka darbui.

Aušra sako, kad didžiausias pokytis, kurio reikėjo – atskirti darbo erdvę nuo vietos, kurioje sudėti daiktai ir įvesti tvarką.

REKLAMA
REKLAMA

„Trūko pačios tvarkos. Gal nepilnus metus dirbau ten netvarkoje, ji erzino, patys bandėme keletą kartų viską keisti – perdėliodavome daiktus, ant sienos pakabinome dviračius, bet patiems nepavyko pasiekti tvarkos“, – sako ji.

Laimę bandė antrą kartą

Karantino laikotarpiu pasikeitė ir Aušros pareigos, tad darbo kambarys ir toliau bus naudojamas. Ateityje, sako ji, greičiausiai tai taps pastovia jos darbo vieta:

„Tai kilo idėja kreiptis į IKEA, pabandyti užpildyti anketą ir galbūt laimėti. Dėl to, kad patys nesugebėjome susitvarkyti kambariuko, kad būtų patogu.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, Aušra atvirauja, kad tai ne pirmasis kartas, kai bandė pildyti laidos dalyvio anketą. Laimę bandė ir anksčiau, tik tąkart nepasisekė. Tačiau rankų ji tikrai nesirengė nuleisti.

„Ir patys IKEA lankomės, ir žiūrime IKEA laidas, mums labai patinka jų idėjos. Anksčiau ir kitiems kambariams sėmėmės idėjų iš IKEA.

Kažkada, benaršant „Facebook“ akis užkliuvo už skelbimo, kad yra organizuojama atranka į IKEA projektą. Taip ir kilo idėja užpildyti, per daug nieko nesitikint“, – pasakojo A. Gubarytė-Girgždė.

REKLAMA

Jautėsi lyg laimėjusi loterijoje

Moteris juokiasi, kad pamačiusi apie atranką pati viena, niekam nesakiusi, ją užpildė, nufilmavo vaizdo įrašą ir tik pateikusi anketą apie tai pranešė šeimos nariams.

„Kai man pranešė apie tai, kad mus atrinko, aš važiavau automobiliu ir man paskambino. Iš pradžių niekaip nesureagavau“, – šypteli ji.

Kaip ir sakė anksčiau, Aušra nesitikėjo, kad šiemet pavyks – žinojo, kad pildančių anketas yra begalė. Tad ir sulaukusi lemtingo skambučio iš pradžių sudvejojo, ar tai tiesa:

REKLAMA

„Pasikalbėjome, aptarėme detales, padėjau ragelį ir pradėjau galvoti, ar tai tikra, ar ne. Man kažkodėl kilo mintis, kad kažkas norėjo pajuokauti.“

Vėliau užplūdo džiaugsmas, kuriuo Aušra pasidalino su šeimos nariais. Ji sako, kad jausmas panašus, kaip laimėjus loteriją – nesitiki, tačiau tokia žinia atneša daug laimės.

Kokius sprendimus priėmė IKEA dizainerė Alantė, kad patalpa būtų jauki ir funkcionali bei kaip pasikeitė sandėliuke įkurtas darbo kambarys, pamatykite jau šį penktadienį, laidoje „Namų idėja su IKEA“, 17.55 val., per žiūrimiausią televiziją TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų