Vienuolikmetė parašė laišką apie savo atostogas: 1 detalė kelia šypseną

Šeimos atostogos su paaugliu ir 10 – 12 metų vaiku gali kelti nemažai streso. Jie kiek per dideli vaikų pramogų grupei ir kiek per maži laiką leisti savarankiškai, todėl visuomet rizikuojate sulaukti riksmų „Mums nusibodo!“.

23

Portalo mirror.co.uk jaunoji reporterė Lola Grundy (11 m.), žurnalistės Amandos Killelea dukra, perduoda mums slaptą informaciją apie jos šeimos kelionę.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomo reperio kelionė lėktuvu vos nesibaigė tragedija: 5 valandas praleido baimėje

„Labai mėgstu skraidyti lėktuvu, nes tai reiškia, kad važiuoju atostogauti! Kad laikas greičiau praeitų, savo „iPad“ visada pasižiūriu filmą. Ir maistas buvo labai skanus – mano mėgstamiausia skrudinta vištiena. Mūsų kambarys buvo labai gražus, o pro langą matėsi baseinas. Mes su sese turėjome atskirą erdvę su televizoriumi, o lova buvo labai patogi. Visų geriausia, kad nesigirdėjo, kaip tėtis knarkia.

Priverčiau mamą įšokti į baseiną, nors buvo labai šalta! Prieš tai niekada nebuvau Lanzarotėje, todėl kelionės labai laukiau. Visą laiką švietė saulė, o kai kuriomis dienomis pūtė stiprus vėjas, bet tai gerai, nes tada nebuvo per karšta ir per daug prakaituota. Man labai patiko vaflių kioskas aikštėje – blyneliai ir vafliai buvo labai skanūs.

Man atrodo, vaikų pramogų grupė buvo daugiau mažesniems vaikams, bet man labai patiko visi užsiėmimai, kuriuos vaikų pramogų grupės vadovai suorganizavo viešbutyje. Buvo labai linksma žaisti išprotėjusį golfą ir vakaro šou buvo labai juokingi. Jie net privertė ant scenos užlipti keletą tėvų!

Pirmą kartą išbandžiau jogą ir man labai patiko, ypač žiūrėti, kaip mama ir tėtis bando padaryti „žemyn žiūrintį šunį“. Vieną dieną nuėjome į vandens pramogų parką ir čiuožynės buvo nuostabios! Atostogos man labai patiko ir kartu su šeima nuveikėme labai daug dalykų. Aš ir Gracie net nugalėjome mamą ir tėtį žaisdamos tenisą.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų