Vienatvė, saulės trūkumas ir abejingumas: kas laukia lietuvių?

Šią savaitę pradėjome paminėdami liūdniausią metų dieną, o viešoje erdvėje pastarosiomis dienomis netrūksta įrašų apie slogią būseną ir niūrią nuotaiką.

Vis dažniau Lietuvos tinklaraštininkai kalba apie tai, kad Lietuvoje daugėja vienišų žmonių, nuolatos trūksta saulės, o tarpusavio problemoms esame vis abejingesni. Ar tikrai vienas su kitu bendraujame vis mažiau ir kodėl Lietuvoje niekaip nemažėja depresijų susirgimų skaičius, šiandien kalbamės kartu su Vilniaus miesto Psichikos sveikatos centro vadovu, psichiatru Martynu Marcinkevičiumi.


Rašyti komentarą...
D
Dana
2020-01-22 16:05:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas turėtų tvarkyti visus dokumentus ir tik sutvarkius slaugos dokumentus galima ligonį išrašyti. Ar žinote kiek laiko reikia laukti reabilotologo registruojant tokį ligonį. Galiu pasakyti Panevėžyje 45 dienas . Kaip jums atrodo sveikatos sistema.
Atsakyti
0

N
Nustokit skleisti dezinformaciją
2020-01-22 20:34:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesiog pikta skaityti tokius nekompetetingus pasisakymus, kur teigiama, kad psichikos ligas sukelia psichologinės problemos. Jau seniai moksliniais tyrimais įrodyta, kad tai biocheminio disbalanso, sukelto epigenetinių klaidų pasekmė. Liūdesys, sukeltas psichologinių problemų, neturėtų būti vadinamas depresija, nes tai ne liga. Tiesiog gal tokiu atveju žmonėms ne taip gėda kreiptis pagalbos, nes pavadinus tą liūdesį liga būsenai suteikiama rimtumo ir parodoma, kad reikia rimto specialistų įsikišimo. Bet iš tiesų ligos yra kūno, o ne psichologijos.
O psichikos ligų skaičius pradės mažėti, kai dabartiniai "specialistai" atkreips dėmesį į pasaulio psichiatrijos naujoves ir į gydymą pasitelks vitaminų terapiją, kuri sprendžia ligos priežastį, ne pasekmę ir yra natūrali, todėl jai nesivysto tolerancija. Plačiau apie šį gydymą, pakeitusį tūkstančių psichikos ligonių gyvenimus mokslininko Wiliam Walsh knygoje "Nutrient power: heal your biochemistry and heal your brain". Išgydomas autizmas, šizofrenija, depresija, kai kuriais atvejais alzheimeris. Išbandžiau ir esu sveika po labai sunkios psichikos ligos, trukusios 10 metų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų