Vienam Zodiakui – ypač sėkminga diena: aplinkiniai jumis žavėsis

Sėkminga diena spręsti užsisenėjusius reikalus. Tik neskubėkite – skubėdami galite padaryti daug skubių klaidų, kurias teks taisyti. 

Avinas

Jus rems įtakingi žmonės, kolektyvas, žavėsis visuomenė. Būsite išradingi bei savimi pasitikintys: tai geras laikas tvarkyti darbo reikalus.

Tauras

Būkite pakantesni konkurentams, mokėkite pasidžiaugti jų sėkme. Mokėkite pasinaudoti trumpalaikėmis sėkmės akimirkomis. Jeigu dėl ko nors tarsitės, tai tiktai trumpam laikui. Gali pavykti sprendžiant finansines problemas.

Dvyniai

Vargu ar pavyks pagreitinti įvykių eigą: neįvykdyti, užvilkinti reikalai stabdys visą reikalą. Venkite nereikalingų ginčų, neprovokuokite skandalų, būkite kantresni, atlaidesni, neįsitempkite.

Vėžys

Aktyviai tvarkyti dalykinius reikalus visiškai netinkamas metas. Kita vertus, gali tekti sugrįžti prie kadaise atidėto, nebaigto, užmiršto reikalo. Nebus lengva viską suspėti, tad imkitės tik svarbiausių reikalų.

Liūtas

Nestabilus laikas: sėkmės pakaks, tačiau aplinkybės klostysis neprognozuojamai, tad gali kilti problemų ten, kur nesitikėsite. Labiau remkitės į save, nesitikėkite, kad jums duoti pažadai šiuo metu bus įvykdyti.

Mergelė

Nepraraskite savitvardos, mokėkite laukti ir nuosekliai siekti rezultato. Neskubėkite neišsiaiškinę visų aplinkybių aiškintis santykių su kolegomis.

Svarstyklės

Nieko neteiskite ir dažniau išklausykite oponentų nuomonę. Ginčydamiesi nieko neįrodysite. Vis dėlto tai netinkamas metas svarbiems ar ilgalaikiams dalykiniams susitarimams, darbo sutartims pasirašyti.

Skorpionas

Tai tas metas, kai geriau atsisakyti svarbių reikalų tvarkymo. Kad ir kas nutiktų, stenkitės viską įvertinti ramiai, blaiviai.

Šaulys

Imkitės spręsti aktualias darbo problemas. Elkitės energingai, drąsiai, tačiau jūsų užimama pozicija turi būti lanksti.

Ožiaragis

Parodykite, ko esate verti. Nebijokite sunkumų: nieko lengvai nepasieksite, tačiau laimėta pergalė bus naudinga ilgai. Pasiūlymai, gauti savo darbovietėje ar kur nors savo mieste, bus naudingi.

REKLAMA

Vandenis

Sąlygiškai sėkminga diena: atsitiktinumas padės rasti tinkamiausią sprendimą. Avantiūrų veikloje venkite, jos neduos norimų rezultatų.

Žuvys

Diena užduos daug klausimų, bet į juos nesistenkite atsakyti: teisingo sprendimo vis vien nerasite. Niekur nepersistenkite, nepervarkite, saugokite save. Anksčiau eikite ilsėtis.

Šaltinis: vytautus.com 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų