Savaitės horoskopas pagal Naglį Šuliją: sužinokite, ką lydės sėkmė

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų Zodiako ženklo.

Avinas

Būsite labai dalykiški, lengvai tvarkysite visokius reikalus, kurių gali būti nemažai. Svarbus pokytis – savaitės viduryje noras mėgautis smagiais, maloniais dalykais pasitrauks ir užleis vietą klausimui „o kas man iš to?“. Ir prasidės naudos, ypač finansinės, paieškos. 

Jautis

Kai kas pasikeis: savaitės viduryje paaiškės, kad gyvenimas gali būti mielas, gražus, skalsus ir malonus, juo galima mėgautis. Darbų darbe dėl to tikrai nepadaugės, nebent jūsų veikla susijusi su grožio ir patogumų kūrimu – tokiu atveju laukia įkvėpimas ir didelė sėkmė.

Dvyniai

Būsite labai aktyvūs, veiklūs, pilni įvairiausių sumanymų, todėl greitai ir efektyviai dirbsite ir tvarkysite visus savo reikalus. Patiks daug ir greitai judėti. Tęsiasi palankus metas sportuojantiems ar norintiems pradėti tai daryti. Tam tikros finansinės naudos gali atnešti savaitės pabaiga. 

Vėžys

Nemažai darbų, kitokios veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Visgi vyraus jau gerai žinomi, įprasti darbai, kuriuos dabar patogu kreipti pabaigos link, nes kitą savaitę parūps jau kiti dalykai. O ši savaitė dar primins, kad susitikti, aptarti reikalus su artimais draugais yra ir labai smagu, ir net būtina. 

Liūtas

Laikas linksmas, smagus, jūs patys irgi būsite žvalūs, tačiau kur, kam pritaikyti savo energiją gali būti nelabai aišku, mat dalykinėje srityje palankių tam aplinkybių kol kas nebus, o buityje irgi viskas bus aišku. Palankus metas domėtis būsimomis kelionėmis. 

Mergelė

Kol kas laikas palankus tęsti anksčiau pradėtus darbus darbe, profesijos srityje ir svarbiausius jų kreipti pabaigos, užbaigimo link. Sėkmės gali tikėtis dirbantys finansų srityje. Antroje savaitės pusėje prasidės palankus metas kelionei arba rūpintis būsimomis kelionėmis. 

REKLAMA

Svarstyklės

Tie žmonės arba aplinkybės, kurios spaudė jus elgtis taip, kaip reikia joms, bet nebūtinai jums dabar pradės silpti, trauktis. Pradžia – savaitės viduryje, o tęsinys bus jau kitą savaitę. Artėja laikas, kai reikės kaip reikiant padirbėti darbe, profesijos srityje. Dabar galima tam ruoštis. 

Skorpionas

Šią savaitę bus nemažai nedidelių darbų, pareigų vykdymo ir panašių dalykų. Visgi jų po truputį mažės. Tęsiasi palankus metas rūpintis sveikatos ir kai kuriais piniginiais reikalais. Nuo savaitės vidurio ims vis labiau džiuginti santykiai su kai kuriais asmenimis. Arba asmeniu. 

Šaulys

Bus linksma – nestigs džiugių, malonių aplinkybių, galimybių pasilinksminti. Jūs patys irgi būsite nusiteikę labai kūrybiškai. Visgi po truputį apie save pradės priminti ir kasdienės pareigos, įsipareigojimai. Kol kas jų neturėtų būti daug. Sėkmė lydės kovojančius dėl teisybės, teisingumo. 

Ožiaragis

Vis dar tęsiasi palankus laikas užsiimti namų, šeimos ar nekilnojamojo turto reikalais, patogus jis ir susitikti ar bent jau susisiekti su namiškiais, šeimos, giminės nariais, aptarti visiems svarbius klausimus. Savaitės viduryje pradės daugėti smagių, malonių aplinkybių, galimybių pasilinksminti. 

Vandenis

Panašiai kaip ir iki šiol, būsite atviri, smalsūs, linkę bendrauti ir domėtis jums svarbiais dalykais. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, mokslu. Taip pat šią savaitę prasidės palankus metas tvarkyti, puošti savo namus, rūpintis patogumu juose. 

Žuvys

Vis dar svarbūs gali būti piniginiai, turtiniai reikalai, galimybė gauti apčiuopiamos naudos. Atrodo, čia galima tikėtis sėkmės. Taip pat tęsiasi, nors ir eina į pabaigą metas, kai patogu namuose viską sutvarkyti taip, kaip viskas turi būti. Antra savaitės pusė atneš malonių susitikimų ir/ar pokalbių.


Rašyti komentarą...
B
Bronius
2021-04-11 21:00:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vienintelis žmogus kuriuo pasitikiu. Oro prognozės visada pasitvirtina. Pagarba.
Atsakyti
-6

N
Na
2021-04-11 21:02:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagarba Šulijai žmogus kuris nemeluoja
Atsakyti
-1

A
Aldutė Jonava.
2021-04-11 22:22:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū! Sėkmės jums savo nepaprastame darbe.Malonu skaityti jūsų pragnozes.Viskas aišku ir suprantama.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų