naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien verčiau neskubinkite įvykių ir leiskite viskam tekėti sava vaga. Palanki diena lankyti senus draugus – tai gali atnešti netikėtus pasiūlymus ateičiai. 

Šiandien verčiau neskubinkite įvykių ir leiskite viskam tekėti sava vaga. Palanki diena lankyti senus draugus – tai gali atnešti netikėtus pasiūlymus ateičiai. 

REKLAMA

Avinas

Galite jaustis energingi, sumanūs, bet tai nereiškia, kad turite spręsti painias problemas. Kad ir kuo užsiimsite, nepasiduokite azartui, kaip ir draugų ar partnerių nuomonei.

Tauras

Neskubėkite, šiandien tikrai nereikia siekti viską atlikti ir visur suspėti. Kita vertus, neišsisukinėkite nuo pareigų bei darbų, ypač neatliktų anksčiau. Taip pat likite sąžiningi bei nuoširdūs mylimam žmogui, artimiesiems, ypač savo vaikams.

Dvyniai

Pervertinti savo jėgas bus pavojinga, aukštai šokus galima žemai nukristi. Verta įsiklausyti į antrosios pusės ar dalykinio partnerio įspėjimą: nieko nedarykite jiems nesutinkant.

REKLAMA

Vėžys

Galite būti linkę nepateisinamai rizikuoti pinigais, turtu, nesiskaityti su šeimos nuomone, mylimo žmogaus jausmais. Šiandien išryškės silpniausios vietos jūsų veikloje bei gyvenimiškoje pozicijoje.

REKLAMA

Liūtas

Negeras laikas skubinti įvykius: po kelių dienų būsite stipresni bei sumanesni. Galimos apgaulės per užsieniečius, įtakingus asmenis ar pareigūnus. Norintiems laimėti patinkančio asmens dėmesį bus palankus vakaras.

Mergelė

Gali prislėgti sąžinės priekaištai dėl neatliktų darbų ar neįvykdytų įsipareigojimų šeimai. Iš tiesų derėtų pirma taisyti klaidas ir tik paskui ko nors kito imtis.

Svarstyklės

Logika nepadės, teisingos informacijos stigs, ekspertų įžvalgos irgi nepasiteisins. Nesistenkite ko nors perdaryti, pakreipti įvykių kita linkme jėga. Dabar reikia stabtelėti, stebėti ir nesiimti nieko vertinti.

REKLAMA

Skorpionas

Negeras metas ryžtingiems sprendimams, radikaliems veiksmams. Neverta ko nors siekti jėga, ką nors gąsdinti, grasinti, tai atsigręš prieš jus. Nepriimkite jokių svarbių sprendimų, ypač jei būsite spaudžiami jėga tai padaryti.

Šaulys

Pasistenkite atsiriboti nuo neigiamos aplinkinių įtakos. Nesiimkite nieko svarbaus bei atsakingo. Nors jūsų įtaka aplinkiniams bus didelė, nereikėtų perlenkti lazdos niekur: per dideli reikalavimai artimiesiems, partneriams, darbdaviui gali ir sužlugdyti.

REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Neprisiriškite prie naujų pasiūlymų, ypač finansinių, neskubėkite įsipareigoti, skolinti pinigų ar jų investuoti: netikėtai viskas gali pasikeisti (ir ne vieną, o kelis kartus), tad palikite sau judėjimo laisvę.

Vandenis

Nesiblaškykite žvalgydamiesi į naujus dalykus, naujus žmones. Siekite viską apgalvoti ir neskubėdami ieškoti būdų, kaip išspręsti susidariusią painiavą. Itin atidžiai tikrinkite jus pasiekiančias žinias, stenkitės būti kuo geriau informuoti.

Žuvys

Dabar tas laikas, kai derėtų užsiimti senomis problemomis, nieko naujo nepradėti, niekur nesiveržti. Jūsų atrama bus ryšys su praeitimi, tėvais, šeima, taigi būkite dėmesingesni savo artimiesiems.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų