tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien veikiausiai prireiks jūsų pagalbos draugams, artimiesiems – neatsukite jiems nugaros, jie atsilygins jums tuo pačiu. 

Šiandien veikiausiai prireiks jūsų pagalbos draugams, artimiesiems – neatsukite jiems nugaros, jie atsilygins jums tuo pačiu. 

REKLAMA

Avinas

Veikiausiai šiandien negalėsite atsisakyti dalyvauti bendrame susibūrime, prisidėti prie renginio organizavimo arba aplankyti seniai matyto draugo, pažįstamo, šiam primygtinai jus kviečiant.

Tauras

Skirkite šią dieną poilsiui, atsipalaidavimui, patinginiavimui, jeigu tik galite sau tai leisti. Atiduokite duoklę psichinei sveikatai ir sielai. Šiandien neverta kur nors vykti, imtis sunkių darbų, skubėti, nes jums reikia sukaupti jėgų.

Dvyniai

Tikriausiai šiandieną neištversite nepamokslavę, nekritikavę ar nekėlę pavydo scenų. Kita vertus, pasižymėsite gilia įžvalga ir magnetizmu. Gauta informacija gali padėti apsispręsti dėl laisvalaikio praleidimo, kitų planų.

Vėžys

Šiandien būsite linkę domėtis nekilnojamuoju turtu, stambiais pirkiniais ir sandoriais, verslo idėjomis ir pan. Galbūt vyksite apžiūrėti ar parodyti kažkokio objekto. Be problemų galėsite dėl visko susitarti.

REKLAMA

Liūtas

Šiandien jūsų pagalbos gali prireikti kaimynui, draugui arba giminaičiui. Arba patys jos sulauksite, gausite labai reikalingos informacijos ir pan. Galima šauni išvyka.

REKLAMA

Mergelė

Šeimos reikalai, buitis, namai, artimieji pareikalaus daug laiko ir dėmesio. Tačiau tai bus neblogas vaistas nuo savigraužos ir kapstymosi praeities nuoskaudose.

Svarstyklės

Vaikų auklėjimas, lavinimas turėtų būti šiandien jūsų prioritetas. Jeigu užsiimate kūrybine veikla, šou verslu, nuo rimtų darbų neišsisuksite. Verta pasistengti, kad įgyvendintumėte kai kuriuos sumanymus.

Skorpionas

Jūsų nuotaika bus darbinga, todėl būtinai rasite, kur paplušėti, kaip save realizuoti. Jeigu ne savo ūkyje, tai kitoje sferoje liesite savo energiją. Visgi sveikata ne geležinė, todėl pravartu ją tausoti, rūpintis, nenumoti ranka į negalavimus.

REKLAMA

Šaulys

Šiandien jums veikiausiai teks ištverti partnerio arba kito artimo žmogaus reikalavimus, tam tikrą spaudimą. Kita vertus, iš jų galite sulaukti svarios pagalbos. Daug kas priklauso nuo jūsų elgesio bei požiūrio.

Ožiaragis

Skaičiuosite, tikrinsitės savo finansinę situaciją. O galbūt parsinešėte namo buhalterinio darbo. Rūpinkitės savo sveikata, mityba, grožiu ir išmeskite iš galvos nemalonias mintis.

Vandenis

Studijuojantieji ir kitus mokantieji privalės susikaupti ir rimtai ruoštis ateinančiai savaitei. Darbo turės ir kelionių organizatoriai, gidai. O jeigu galite tiesiog ilsėtis, pasistenkite atitrūkti nuo rutinos, nueikite į kokį nors prasmingą renginį.

Žuvys

Gali būti, kad ši diena jums bus įtempta darbo diena. Bet kuriuo atveju mintys apie darbą, politiką jums neleis atsipalaiduoti. Galbūt dalyvausite svarbiame renginyje, viešame pasirodyme.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų