Veganai tėvai kūdikį vertė laikytis dietos: neklausė gydytojų raginimų liautis

Kūdikio susilaukusi veganinės mitybos besilaikanti pora nusprendė, kad vos metukų mažylė taip pat turi pratintis prie veganizmo.

Deja, naudingų medžiagų pritrūkęs vaiko organizmas patyrė išsekimą, o medikai pripažino, kad laikinai netgi buvo pažeistos ir mergaitės smegenys, istoriją pasakoja portalas „Mirror“.

Australijoje gyvenanti pora dėl legalių priežasčių negali būti įvardyta, kad ateityje nebūtų pakenkta jų dukrai. 2017 m., kai kūdikiui buvo vos keli mėnesiai, motina nusprendė, kad reikia nutraukti maitinimą krūtimi ir vietoje to mergaitė gaudavo namuose gaminto pieno pakaitalą. T.y. sumaišytus kokosų vandenį ir specialius miltelius.

Kadangi mažylė reguliariai lankėsi pas gydytojus, daktaras motiną perspėjo, kad tokia mityba kūdikiui nėra tinkama, jos organizmui nepakanka gaunamų medžiagų ir mineralų, tokia dieta nėra maistinga. Tačiau vietoje to, kad tėvai sureaguotų į gydytojų pastabas, jie nusprendė nebesilankyti poliklinikoje.

Kaip viešinama teismo dokumentuose, išėjusi iš poliklinikos 32-ejų kūdikio mama mylimajam teparašė: „Jie mano, kad ji neteko svorio ir yra išsekusi“.

Praėjus vos metams, 2018 m. rugpjūtį mergaitė buvo skubiai atgabenta į ligoninę ir pajungta prie gyvybę palaikančių aparatų. Mažylė buvo tragiškos būklės: jai buvo prasidėjęs vidinis kraujavimas, kraujo buvo ir jos išmatose, į buvo nusidraskiusi kūną iki baisių žaizdų, taip pat oda buvo netekusi „sveikos“ spalvos.

Atlikus tyrimus pripažinta, kad mergaitės mityboje visiškai nebuvo baltymų, per dieną suvartojamas kalorijų kiekis buvo gerokai per mažas. Dažniausiai tokios būklės vaikai būna badą patiriančiose šalyse.

Taip pat paviešinta, kad likus savaitei iki kol mažylė pateko į medikų rankas, jos tėtis socialiniuose tinkluose įvairiose grupėse domėjosi, ką daryti, jei vaikas nustoja gerti vandenį ir, esą, šiuo metu vaikas laikosi vaisių dietos.

REKLAMA

Patekusi į ligoninę, vyresnė nei vienerių metukų mergaitė svėrė vos 6 kg. Mergaitei dėl silpnumo atrofavosi raumenys, visas kūnas buvo suglebęs, organizmas – išsekintas, dėl netaisyklingos mitybos jai išsivystė cerebrinis paralyžius.

Tėvai sulaukė ir teismo bausmės – jiems paskirta metai laiko viešųjų darbų, taip pat privalomas lankymąsis pas psichologus. Šiuo metu mergaitei jau treji, ji gyvena tik su mama.


Rašyti komentarą...
B
Bronius
2020-10-05 17:53:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius debilus tevus uzdaryt reikia ir neleist vaiku augint
Atsakyti
-3

t
taigi
2020-10-05 20:49:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai save vadinančios šiuolaikinės mamytės-įlindusios į mobiliakus ir skiedžia augindamos mažius-eksperimentuoja. Nu durnės-žūdo vaikus, kaip ir armonaitė, kviečianti būt lezbėm, pidarais-šiuolaikinė litvakė, kad lietuvių Lietuvoje neliktų!
Atsakyti
-4

N
Nesvarbu
2020-10-05 18:40:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visokių durniu yra
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų