REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atvykus į vieno prekybos centrų Vilniuje automobilių stovėjimo aikštelę vilnietis Darius pasipiktino čia pamatytu vaizdu.

Atvykus į vieno prekybos centrų Vilniuje automobilių stovėjimo aikštelę vilnietis Darius pasipiktino čia pamatytu vaizdu.

REKLAMA

Nuotraukomis su naujienų portalu tv3.lt pasidalinęs skaitytojas neslėpė pasipiktinimo tokiu automobilio parkavimo būdu.

Automobilis stovėjo per dvi vietas

Prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje prabangus automobilis stovėjo pastatytas per dvi stovėjimui skirtas vietas.

„Tokia „Lamborghini“ kainuoja kelis šimtus tūkstančius eurų, o parkuojasi tai kaip d*****s! Per dvi juostas! Ir dar numeriai vardiniai.

Garantuoju, taip pasistatė, nes bijo, kad nubraižys jo dureles, ot durnius“, – dalinosi skaitytojas.

Apie netinkamai paliktas transporto priemones galima pranešti. Kaip tai padaryti rasite čia.

Ar su galvela gerai?
Ar su galvela gerai?
Ka tu darytum Ispanijoje, kai vienos daug siauresnes. Nespetum baudu moketi ir baigtusi tavo sustrumas:)))
Tai ne*ui su tokia tačke važiuot į gimtąjį kaimą batono pirkti. Jei toks bagotas ir bijai subraižyti, kaip čia komentuoja, laikyk savo lamborghini garaže, o dar geriau garaže Monake ar Belgijoj, kur keliai geri. Bet ne, reikia gi prieš klasiokus, kurie tave kažkada duc hino, prasinešti, pasirodyti, ko pasiekei ir t.t. Tegu visas kaimas man dabar pavydi. kaip lietuviška. Dar į Skandinaviją nuvažiuok savo žaisliukus parodyti, liksi nesuprastas, švelniai tariant
100 proc. palaikau vairuotoją. p.s. jeigu kurie nubraukia, įlenkia ir t.t. sąžiningai praneštų - būtų kitas reikalas. Kaip rašo kai kurie komentatoriai apie aut. savininką, tai jūs tokie patys esate ūbagai, kurie turbūt netyčia žalą kitam padarę ir pasišalina iš įvykio vietos - runkeliai jūs!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų