Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tokiems pasaulyje yra Beverli Hilsai - tokie rajonėliai turčiams, kad nelystų žmonėms į akis....Vilniuje Užupyje yra, aptverta teritorija, kameros, parduotuvėlės. Ir gerai.
Čia kad visi dėmesį atkreiptų, nes jei tvarkingai statai, tai kam ten įdomu, kuo tu važinėji, o jei per dvi vietas, tai visi sužiūra kaip į durnių
kaip gyvenau statuose pastebejau atvaziaves pirkejas i ubagu aikstele kur durys iki galo neatsidaro net nesustotu ir daugiau neatvaziuotu.
Ketvirtadienį prie Norfos Asanavičiutės g. pastačiau savo Opelį Crosland. Šalia kreivai stovėjo universalas. Pasižiūrėjau, kad vietos užtektinai. Išvažiuojant jau tos mašinos nebebuvo. Deja, grįžusi namo, pamačiau nubrėžtą sparną. Terliotis su jais nesinori, gaila laiko. Bet kt kartą fotografuosiu šalia stovinčias mašinas. Nes yra tokių, kurie nesaugo, nei savo seno tranto, nei kitų naujų mašinų. Ypač jaunimas, kurie įsivaizduoja Asais už vairo!
Daznai vietos siauros, o jeigu vezi pagyvenusi zmogu tai jis neislipa, per mazai vietos durelems atidaryti. Maziau skuskites, geriau paklauskit savininko kuo uzsiima, kad tokia tacka vairuoja,gal minciu kokiu duos.
Šių dienų "vyruko"/ mašina vaškuota,/ o namai sukriošę,/ paskolos, bankrotas.
100 proc. palaikau vairuotoją. p.s. jeigu kurie nubraukia, įlenkia ir t.t. sąžiningai praneštų - būtų kitas reikalas. Kaip rašo kai kurie komentatoriai apie aut. savininką, tai jūs tokie patys esate ūbagai, kurie turbūt netyčia žalą kitam padarę ir pasišalina iš įvykio vietos - runkeliai jūs!
@Snaige ūbage tu, ūbage
Teisingai daro, nes vietos simetos labai siaurai , vos išlipti ar įlipti gali.
Tai ne*ui su tokia tačke važiuot į gimtąjį kaimą batono pirkti. Jei toks bagotas ir bijai subraižyti, kaip čia komentuoja, laikyk savo lamborghini garaže, o dar geriau garaže Monake ar Belgijoj, kur keliai geri. Bet ne, reikia gi prieš klasiokus, kurie tave kažkada duc hino, prasinešti, pasirodyti, ko pasiekei ir t.t. Tegu visas kaimas man dabar pavydi. kaip lietuviška. Dar į Skandinaviją nuvažiuok savo žaisliukus parodyti, liksi nesuprastas, švelniai tariant
tai buvo tik ubago norinčio pasirodyti prieš ubagus pižonizmo aktas, nes rimti žmonės su tokiais ratais tokiose vietose nesilanko.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų