Užfiksuotas gailus retriverio įrašas žaibiškai plinta internete: jaudina žiūrovų širdis

Alkanas šuniukas su liūdesiu žvelgia į fotoaparatą, laukdamas daugiau maisto iš savo „žiauraus“ šeimininko, o žiūrovai nuoširdžiai užjaučia žavųjį augintinį.

Niekas nemėgsta laikytis dietos, bet bent jau dauguma iš mūsų savanoriškai jos laikosi, deja, šiam vargšui šuneliui tai labai nepatinka. Auksaspalvis retriveris Mango sulaukė nuoširdžios užuojautos po to, kai vaizdo įrašas su jo reakcija į sumažintą maisto davinį akimirksniu paplito internete. Šuniuko akys ištirpdė žiūrovų širdis, o jo žavinga reakcija sukėlė jų gailestį ir užuojautą, rašo dailystar.co.uk.

Vaizdo įrašas, kurį socialiniame tinkle „TikTok“ paskelbė vartotojas @itsmissmango, buvo peržiūrėtas daugiau nei 459 000 kartų ir sulaukė beveik 35 000 teigiamų įvertinimų. Vaizdo įrašo pradžioje matome, kaip Mango šeimininkas įpila jam mažytį puodelį šunų maisto, o dubenėlis atrodo beveik tuščias.

Žavinga šuniuko išraiška daugeliui kėlė klausimą

Nors užtrunka vos sekundę, kol jis supranta, kas vyksta, Mango greitai suvokia ir mirksėdamas žiūri į savininką nusivylimo kupinu žvilgsniu.

Žavinga šuniuko išraiška daugeliui kėlė klausimą, kaip Mango savininkas gali atsispirti jo žvilgsniui. Tačiau, kaip paaiškinta vaizdo įraše, dietą rekomendavo Mango veterinarijos gydytojas, tai ne  jo šeimininko pasirinkimas, todėl vargšui šuniukui nepasisekė.

@itsmissmango

sad puppy ##diet ##FindYourCore ##dogsoftiktok ##goldenretrieverlife ##goldenretriever ##ilovemydog ##weightloss

Žiūrovai akimirksniu įsimylėjo auksinį retriverį, o vienas vartotojas pakomentavo: „O, dievuliau, tos akys sudaužė man širdį, mano meile“. Kitas ne mažiau susižavėjęs žiūrovas rašė: „Prašau, duok šiam šuniui daugiau“. Trečias pridūrė: „Mango, ateinu tavęs gelbėti!“.

Auksaspalviai retriveriai susilaukia didžiausio populiarumo socialiniuose tinkluose, o vaizdo įrašai su jais susilaukė net 14 milijardų peržiūrų. Auksaspalviai retriveriai puikiai žinomi kaip protingi ir meilūs šeimos šunys, kuriuos „The Kennel Club“ apibūdina kaip „malonius, draugiškus ir pasitikinčius“.

 


Rašyti komentarą...
V
Vilnietė
2021-10-17 18:54:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiems nutukėliams irgi nepaaiškinsi,kad reikia suliesėti,jei nenori anksti numirti.Pažiūrėkim į mūsų gyventojus----dauguma pilvoti,su gausybe ligų.Viskuo kaltos moterys--netinkamai maitina ir numaitina,o vyrai niekuo nesidomi.
Atsakyti
0

R
Rima
2021-10-15 12:07:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šuneliui nepaaiškinsi, kad mažiau maisto dėl jo paties sveikatos.
Atsakyti
0

L
Laura
2021-10-16 13:27:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labas koks fainas šuo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų