Užfiksavo iki širdies gelmių jautrią akimirką: tokio laimingo šuns dar nematė

Nufilmuota, kaip auksinis retriveris džiūgauja pirmą kartą pamatęs savo „mažąją sesytę“.

Žaviame vaizdo įraše, kuriuo vasario 21 dieną pasidalino „Reddit“ naudotojas „u/solateor“ užfiksuota, kaip tamsiai karamelinės spalvos retriveris susipažįsta su mažyčiu šuneliu. Jauniklę į namus šeimininkai atneša maišelyje, bet nors Sidas iš pradžių jos nemato, jis akivaizdžiai labai džiaugiasi ir ima šokinėti nekantraudamas.

Pauostęs maišelį jis lyg pašėlęs ima lakstyti aplink. Kitame kadre rodoma, kaip abu šuniukai iš priešingų pusių sučiupę žaislinį kaulą smagiai žaidžia, rašoma dailystar.co.uk.

Šis mielas vaizdo įrašas sulaukė daugiau nei 45 000 teigiamų balsų, o po juo žmonės rašė teigiamų emocijų kupinus komentarus. Vienas žmogus komentavo: „Man taip gražu, kai šunys taip džiaugiasi ir taip stipriai vizgina uodegą, kad praktiškai vizgina visą apatinę kūno dalį.“

Kitas žiūrovas rašė: „Man patinka, kaip antroje video dalyje retriveris per stipriai patraukė kaulą ir vos neišvertė mažos šunytės iš kojų, todėl paskui visai nustoja stipriai traukti, kad tai nepasikartotų.“

„Įsivaizduokit, jei jus neštų maiše ilgą laiką, o tada išlindę pamatytumėte priešais jus šokinėjančią milžinišką savo versiją“, – rašė trečias.


Rašyti komentarą...
E
Egis
2021-02-27 11:32:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sunis moka džiaugtis gyvenimu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų