Tyrimas parodė: kada yra didžiausia tikimybė, kad jūsų partneris gali būti neištikimas

Pripažinkite, nesvarbu kiek laiko esate kartu su savo antrąja puse, medaus mėnesio fazė nesitęsia amžinai. Iš tiesų, šio etapo įveikimas padeda išbandyti jūsų santykių tvirtumą, tačiau kiekvienas testas turi riziką baigtis nesėkme.

Žinoma, po vedybų dauguma žmonių stengiasi laikytis savo įžadų ir likti ištikimi savo partneriui, tačiau po kurio laiko tai gali tapti rimtu išbandymu. Psichologai teigia, kad dažniausiai mylimieji pradeda tolti vienas nuo kito po maždaug septynerių metų kartu. O kai laimė ir pasitenkinimas santykiais pradeda sekti, sustiprėja noras nuklysti.

Tyrėjų komanda iš Izraelio norėjo surasti priežastis, kodėl žmonės, norėję išduoti savo antrąją pusę, nusprendė atsispirti šiai pagundai. Žurnale „The Journal of Sex Research“ jie sugebėjo išskirti laikotarpį, kai santuokoje kyla didžiausia išdavystės rizika.

Tyrėjai paprašė 423 dalyvių pagal svarbą įvertinti 29 priežastis, kodėl nereikia išduoti savo partnerio, bei nurodyti, kokia yra tikimybė, kad progai pasitaikius, jie išduotų savo mylimąjį.

Tyrimas parodė, kad yra daugybė priežasčių, kodėl tyrime dalyvavę žmonės atsispirtų neištikimybei. Daugiausia jų yra susijusios su dalyvių morale ir baime likti vienišam. Mokslininkai taip pat pastebėjo, kad moterys yra labiausiai linkusios išduoti savo partnerį laikotarpyje nuo šešerių iki 10 m. kartu.

O štai susituokę heteroseksualūs vyrai pagundas išduoti savo žmonas pradeda jausti po 11 m. kartu, taigi ir jie nėra angelėliai.

Šiemet „Superdrug‘s Online Doctor“ atliko apklausą, kurioje dalyvavo daugiau nei 2 000 amerikiečių ir europiečių. Tyrėjai siekė sužinoti, kodėl vyrai ir moterys buvo neištikimi savo antrajai pusei. Įdomiausia yra tai, kad vyrų ir moterų abejose Atlanto pusėse pagrindinės priežastys buvo tokios pat. Tiek amerikietės, tiek europietės tuo metu jautėsi taip, lyg jų partneris neskyrė joms pakankamai dėmesio, o tiek amerikiečiai, tiek europiečiai vyrai sakė, kad juos labai patraukė jų meilužių išvaizda.


Rašyti komentarą...
G
Genys
2021-06-15 06:38:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokingiausia tai, kad LGBT nebus laimingi, kol kęs neapykantą, bet jei praeis gatvėmis, tada neapykanta išnyks ir jie taps laimingi... Gerai merai ir daro, kad neleidžia, yra gi miškų dzūkijoje, kur galėtų eiti ratais nors ir kelias paras ir džiaugtis savo laime kiek tik patinka!
Atsakyti
-5

M
Moteris
2021-06-15 21:50:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu vyras egoistas,bejausmis vulgarus ,grubus moterys ieško kitokių vyrų,kurie yra visiška partnerio priešingybė.
Atsakyti
-1

.
.
2021-06-15 16:19:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar tokie įstatymai,kad nėjimas į kairę,skaitosi vos ne įstatymo pažeidimas. Mat asmens laisvė rinktis,tik tas asmuo dažniausiai renkasi blogąjį dalyką,nes čia mąstyti nereikia.Juk ir gaujoj,argi ne tas pats, dažniausiai yra nueinama su blogaisiais.Kas norite ginčytis,prieš tai paskaitykite psichologų,psichoterapeutų,psichiatrų knygų, tyrimų,rezultatų.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų