REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
11
Kristina Rimienė sukūrė stulbinančią kompoziciją: prireikė 2 tūkst. žiedų (tv3.lt fotomontažas)

Išsipildymo akcija 2022“ jau dvidešimtus metus iš eilės suburia visą Lietuvą ypatingam tikslui – padėti mažiesiems ligoniukams. Tradicija tapęs paramos projektas kiekvienais metais neapsieina be ypatingų kompozicijų, kuriamų floristės, laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjos Kristinos Rimienės ir jos komandos.

11

Išsipildymo akcija 2022“ jau dvidešimtus metus iš eilės suburia visą Lietuvą ypatingam tikslui – padėti mažiesiems ligoniukams. Tradicija tapęs paramos projektas kiekvienais metais neapsieina be ypatingų kompozicijų, kuriamų floristės, laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjos Kristinos Rimienės ir jos komandos.

REKLAMA

„Išsipildymo akcija“ dar nepasiekė galutinio tikslo, pasiekta tik pusiaukelė. Aukoti galite iki pat Trijų Karalių. Tai daryti ragina ir K. Rimienė, plačiau papasakojusi apie sukurtą užburiančio grožio kompoziciją, papuošusią „Išsipildymo akcijos 2022“ paramos koncerto studiją.

Gerumas, perduodamas iš širdies į širdį

Artėjant Kalėdoms, visi jau puošiasi kalėdiniais akcentais, o „Išsipildymo akcijos“ studiją papuošė moderni floristinė kompozicija, už kurios slypi be galo graži mintis.

REKLAMA
REKLAMA

„Pakalbėjome su atsakingais asmenimis ir išgirdau mintį, kad norisi kažko modernaus. Iškart pagalvojau – tai nebus tradicinės kalėdinės eglutės.

REKLAMA

Apžiūrėjus lokaciją pamačiau labai svarbų akcentą – langą, per kurį matosi Kauno Kalėdų eglutė, kurios įžiebimą vakar stebėjome kartu su „Išsipildymo akcija“.

Toptelėjo mintis padaryti širdį, per kurios vidurį būtų galima išvysti eglutę“, – pasakojo floristė.

Didžiausiu įkvėpimu tapo šių metų paramos projekto šūkis – „Noras ne sau“: „Mes turime norėti iš visos širdies. Kuo daugiau mes norime, kuo labiau svajojame įgyvendinti kuo daugiau, tuo širdis turi būti didesnė.

Kai kažko labai labai norisi, tam, kad svajonės išsipildytų, mums reikia labai didelės širdies dalintis gėriu.“

REKLAMA
REKLAMA

Atsikartojantys motyvai – tarsi raibuliavimas, atsirandantis įmetus akmenėlį į vandenį. Būtent taip, K. Rimienės teigimu, gerumas, šiluma ir rūpestis keliauja iš vienos širdies į kitą.

„Ji pulsuodama skleidžia gėrį, norų išsipildymą. Ir visai nesvarbu, kad aplink šerkšnas, bet geri norai, šiluma priverčia gėles sužydėti net žiemą“, – priduria ji.

Prireikė 2 tūkst. gyvų gėlių

Kompozicijai panaudota net 2 tūkst. gyvų gėlių. Daugiausiai – raudonų rožių. Jų panaudota net 1,5 tūkst. Taip pat panaudoti dažyti šparagai, nupurkšti sidabrine spalva, ilekso uogytės, kalijos.

Dekoracija filmavimo studijoje išdygo per dvi dienas, viską sukūrė šešių žmonių komanda. K. Rimienė šypteli, kad prireikia daug planavimo, derinimo, o didžiausia atgaiva širdžiai būna tada, kai gali prisiliesti prie žiedų ir sukurti grožį, džiuginantį ne vieną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Be to, reikia pagalvoti ne tik apie tai, kad viskas būtų gražu. Būtina pritaikyti kompoziciją prie vietos, bendros aplinkos. Rezultatas šiemet nustebino ne vieną ir sukūrė nepakartojamai jaukią atmosferą.

Kalbėdama apie „Išsipildymo akciją“, K. Rimienė sako turinti didžiausią norą. Norą ne sau, norą visiems sergantiems vaikučiams ir jų šeimoms.

„Labai norėtųsi, kad vaikučių, kurie turi ligas, negalias, yra netekę galimybės įgyvendinti savo vaikiškas svajones, būtų kuo mažiau.

Mano jubiliejinis noras būtų, kad „Išsipildymo akcijos“ po 20 metų nebereikėtų. Mes galime švęsti, susirinkti, džiaugtis, dalintis akimirkomis, bet didžiausias noras, kad vaikučių, kuriems reikia padėti, būtų kuo mažiau“, – šypteli K. Rimienė, dalindamasi savo noru ne sau.

REKLAMA

„Išsipildymo akcija 2022“ dar nepasiekė finišo tiesiosios. Kol kas pasiekta pusiaukelė. Prisidėti prie mažųjų herojų svajonių išsipildymo galite iki pat sausio 6 dienos.

„Išsipildymo akcija“ bendradarbiauja su aukojimo internetu portalu aukok.lt, telekomunikacijų operatoriumi TCG, operatoriais Bitė, Tele2 ir Telia. Skambinti ar rašyti trumpąsias SMS žinutes ir paaukoti galite šiais numeriais:

1891 – 3 EUR;

1892 – 5 EUR;

1893 – 10 EUR.

Visa paaukota suma keliauja į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą – akcijos partneriai netaiko jokių kitų mokesčių.

Kitus aukojimo būdus rasite čia: https://www.tv3.lt/issipildymo-akcija

„Išsipildymo akcijos“ skaidrumu rūpinasi audito įmonė Grand Thornton Baltic.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų