tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
56
Renata Šakalytė ir Audrė Kudabienė suspindo elegancija: pasipuošė dailiais kostiumėliais (nuotr. Aliaus Koroliovo)

Suspindo pirmosios „Išsipildymo akcijos 2022” akimirkos. Televizijos ekranų žiūrovams renginio vedėjos Audrė Kudabienė ir Renata Šakalytė-Jakovleva pristatė šių metų „Išsipildymo akcijos“ mažųjų herojų anonsą.

56

Suspindo pirmosios „Išsipildymo akcijos 2022” akimirkos. Televizijos ekranų žiūrovams renginio vedėjos Audrė Kudabienė ir Renata Šakalytė-Jakovleva pristatė šių metų „Išsipildymo akcijos“ mažųjų herojų anonsą.

REKLAMA

Prasidėjo 20 metus skaičiuojanti „Išsipildymo akcija“ bei Kauno Kalėdų eglės įžiebimo ceremonija. Šių metų šventinę programą veda ir su televizijos ekranų žiūrovais bendrauja puikiai žinomi TV3 veidai – Marijonas Mikutavičius, Justinas Jankevičius, Renata Šakalytė-Jakovleva ir Audrė Kudabienė.

Neseniai su žiūrovais būtent jie ir pasisveikino. M. Mikutavičius kartu su J. Jankevičiumi renginio ceremoniją pradėjo šių metų tikslu – „noru, skirtu ne sau...“

A. Kudabienė bei R. Šakalytė-Jakovleva į Lietuvos žmonės kreipėsi pristatydamos šių metų paramos koncerto herojus, kuriems yra be galo svarbi jūsų visų pagalba. Vedėjų veidus puošė ne tik plati šypsena, tačiau ir jaukus, šventinis įvaizdis.

REKLAMA

„Išsipildymo akcija“

TV3 ir ilgamečio partnerio SEB banko inicijuojamas didžiausias šalyje paramos projektas „Išsipildymo akcija“ šiemet mini 20-ąjį savo jubiliejų.

REKLAMA

Per tiek metų projektas padėjo daugybei sergančių vaikų, ištiesė pagalbos ranką mažųjų šeimoms, prisidėjo prie gydymo įstaigoms reikalingos įrangos, o svarbiausia, parodė, kiek daug mūsų šalyje gerumui neabejingų žmonių.

Tokių, kurie prieš pagalvodami apie save, pirmiausiai renkasi galvoti apie kitą. Jau šį penktadienį paramos koncerto metu tuo patikėsime ir dar kartą.

Kiekvienais metais Lietuvos miestuose ir miesteliuose įžiebiamos eglės simbolizuoja Kalėdų laukimą. Ši šventė daugeliui iš mūsų siejasi su gerumu, atvira širdimi ir… noru, skirtu ne sau. Būtent apie tai sukasi pagrindinė šių metų „Išsipildymo akcijos“ idėja.

REKLAMA

Dar vaikystėje sukryžiavę pirštus įpratome kažko stipriai norėti, o tuo pat metu – tikėti, kad tai tikrai išsipildys.

Vieniems tai būdavo mylimo atlikėjo koncertas, kitiems – laikas su brangiu žmogumi, o dar kitiems tai… dar viena diena, kai pavyksta įkvėpti, žengti išsvajotus pirmuosius žingsnius ar kitaip rasti savyje jėgų nenustoti kovoti už savo gyvybę.

Nejučia sukryžiuoti pirštus ir galvoti apie norą, skirtą ne sau, jau daugelį metų kviečia ir „Išsipildymo akcija“. Šių metų paramos projekto koncertas – ne išimtis.

REKLAMA
REKLAMA

Daugybė atlikėjų dovanoja savo dar niekur neskambėjusias dainas – renginio žiūrovai išgirs net tris ypatingas premjeras! Tačiau svarbiausia, kad visi dainininkai jas dovanos ne sau. Gražiausi kūriniai skamba kiekvienam žiūrovui bei patiems didžiausiems herojams – šių metų „Išsipildymo akcijos“ vaikams ir jų šeimoms.

Televizijos ekranuose šiandien išvysite Marijono Mikutavičiaus, Stanislavo-Stavickio-Stano, Sauliaus Prūsaičio ir Iglės Bernotaitytės, Lino Adomaičio, Manto Jankavičiaus ir daugelio kitų mylimiausių šalies atlikėjų pasirodymus.

REKLAMA

Scenoje pasirodys ir šių metų „X faktoriaus“ dalyvis, ukrainietis Demianas Shyianas. Talentingas vaikinas savo dainą skirs ne tik „Išsipildymo akcijos“ vaikams, bet ir visiems likimo sesėms bei broliams Ukrainoje – iš nuolatos bombarduojamos savo mylimos šalies Demianas kartu su mama grįžo tik šią savaitę…

Paramos koncerto metu žiūrovai kviečiami išgirsti net 7 jautrias mažųjų herojų istorijas. Tiek šiems vaikučiams, tiek ir jų šeimoms likimas nepagailėjo didžiausių iššūkių – net ir labai norėdami, kai kuriais atvejais tėveliai savo vaikams padėti jau nebegali. Tad šiemet, kaip ir daugelį metų prieš tai, pagrindinis akcijos tikslas – ištiesti pagalbos ranką sunkiems ligoniukams, kurių gydymui nepakanka valstybės skiriamų lėšų, nėra reikiamų medicininių priemonių, o tėvai bei artimieji jau yra išbandę viską, ką leidžia jų galimybės.

O visiems šiems vaikams padėti skirtas paramos projekto koncertas, kurį žiūrovai išvys jau šį penktadienį, dar kartą primins tai, kas svarbiausia – gražiausi norai yra tie, kurių kiekvienas norime ne sau.

 Stebėkite paramos projekto „Išsipildymo akcija“ koncertą per TV3!

Juk negalim visi vienodi buti.Normali ta Audra,be to gal kokia 15m.vyrene uz Renata.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų