naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį vakarą TV3 žiūrovų ekranuose didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje kviečia visus stebėti jau devynioliktus metus skaičiuojantį vilties ir stebuklų kupiną koncertą – „Išsipildymo akcija 2021“. TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė vykstančios „Išsipildymo akcijos 2021” metu siunčia svarbią žinutę.

Šį vakarą TV3 žiūrovų ekranuose didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje kviečia visus stebėti jau devynioliktus metus skaičiuojantį vilties ir stebuklų kupiną koncertą – „Išsipildymo akcija 2021“. TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė vykstančios „Išsipildymo akcijos 2021” metu siunčia svarbią žinutę.

REKLAMA

TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė „Išsipildymo akcijos 2021” metu kreipėsi ir dėkojo visiems TV3 žiūrovams, visiems Lietuvos gyventojams, kurie devynioliktus metus kartu kuria stebuklą ir dovanoja viltį.

„Vyksta devyniolikta „Išsipildymo akcija“ ir kasmet, jūsų, mieli žiūrovai, dėka ji auga ir stiprėja. Auga, stiprėja ir mūsų istorijų herojai. Ačiū. Sakau ačiū kiekvienam ir kiekvienai, nuo jauniausio iki vyriausio, nuo stipriausio iki to, kuris pats kažko atsisako, nes supranta, jog rūpestis kito nelaime ar skausmu visuomet yra svarbiau. Ačiū jiems“, – dėkoja L. Blaževičiūtė.

Prašo didesnės pagalbos nei parama

Tiesioginės stebuklo ir gerumo „Išsipildymo akcijos 2021” koncerto transliacijos metu Laura Blaževičiūtė padėkojusi visuomenei taip pat kreipėsi į ją su svarbia žinute:

REKLAMA

„Pagalba, kurios prašysiu, yra daug kartų didesnė nei įprastai. Jos negalima apskaičiuoti pinigais, jos negali suskaičiuoti jokios audito kompanijos, šios pagalbos negali suteikti nei televizija, nei bankas. Bet mes, kiekvienas iš mūsų, galime padėti. Aš ir mes, patikėkite.“

REKLAMA

TV3 generalinė direktorė svarbią mintį pateikė pristatydama šešiolikmetės Kamilės istoriją, kuri šiuo metu viltingai laukia stebuklo.

„Šalia manęs Kamilė. Kamilei šešiolika metų. Ši graži ir jauna mergina Čiurlionio menų gimnazijoje šoko baletą ir svajojo apie didžiąją sceną. Tada vieną dieną ji pasijuto prastai ir teko baleto batelius, puantus, padėti į šalį. Nuo keturiolikos metų Kamilė daugiau laiko praleidžia ligoninėse nei namuose.

REKLAMA

Nepaisant visko, ji turi didelių tikslų pabaigti mokyklą, galbūt studijuoti mediciną, bet visų svarbiausia – pasveikti. Kamilė apsirgo tulžies latakų uždegimu, liga, kuri ilgainiui sunaikino kepenis negrįžtamai. Liūdna ir neteisinga“, – jautriai kalbėjo pristatydama paauglės Kamilės istoriją L. Blaževičiūtė.

Gyvybes gelbėjantis sprendimas

Laura Blaževičiūtė pasakojo, kad šiuo metu Kamilė gyvena viltimi ir laukia kepenų donoro, nes operaciją atlikti būtina nedelsiant. Tačiau viltį apkartino liūdna žinia.

REKLAMA
REKLAMA

„Atlikti operaciją buvo suplanuota. Kamilės donoru norėjo tapti jos tėtis, tačiau, atlikus tyrimus, paaiškėjo, kad tėtis donoru būti negali, todėl Kamilė laukia toliau.“

Anot TV3 generalinės direktorės, tokių kaip Kamilė laukiančių stebuklo yra ne vienas asmuo.

„Lietuvoje donorų aukų laukia tūkstančiai ir mūsų kiekvieno pareiga yra dovanoti šiems žmonėms šansą“, – teigė L. Blaževičiūtė.

„Išsipildymo akcijos 2021“ koncerto metu, pristačiusi Kamilės istoriją Laura Blaževičiūtė į žmones kreipėsi su vienu ir labai svarbiu kvietimu:

REKLAMA

„Aš kviečiu visus Lietuvos žmones. Jus, mieli žiūrovai, šią akimirką susimąstyti ir pagalvoti, kad Kamilės vietoje galite būti ir jūs, ir jūsų vaikas. Ir tada jums reikės donoro.

Išsiimti donoro kortelę yra išties paprasta. Tačiau priimti sprendimą – labai, labai sunku, bet jūsų sprendimas paaukoti organą gali išgelbėti gyvybę. Mieli „Išsipildymo akcijos“ žiūrovai, šį vakarą prašau jūsų tik vieno – pagalvoti apie tai“, – į visuomenę tiesioginio koncerto metu kreipėsi TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

REKLAMA

Apie „Išsipildymo akciją“

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Per visus akcijos gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 10 mln. eurų. Už suaukotas lėšas vaikų globos namų auklėtiniai ir kiti likimo nuskriausti vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą. Vaikams nupirkti vaistai, atliktos operacijos, nupirkta medicininė įranga, pagerinta buitis ir suteikta papildoma reabilitacija.

REKLAMA
REKLAMA

„Išsipildymo akcija“ pavirto į reiškinį, kuris tapo žinomas ir mylimas daugelio Lietuvos žmonių – ji tapo mūsų visų. Kasmet visuomenė buriama bendriems tikslams, bendrai misijai padėti Lietuvos vaikams.

„Išsipildymo akcijos“ dalis – Pyragų diena. Kasmet tradiciškai lapkritį TV3 ragina savo darbovietėje ar mokslo įstaigoje kepti pyragus, juos pardavinėti kolegoms, o surinktas lėšas kviečia paaukoti „Išsipildymo akcijai“.

Prisidėti prie „Išsipildymo akcijos“ galima telefonu:

1891 – 3 eur;

1892 – 5 eur;

1893 –  10 eur.

Informacija bankiniams pavedimams atlikti:

AB SEB banko akcijos sąskaita: LT89 7044 0600 0385 2791; Kodas 70440; Labdaros fondas „Vienybė“; Įmonės kodas 192000131.

REKLAMA

AB „Swedbank“ akcijos sąskaita: LT06 7300 0101 1936 4074; Kodas 73000; Labdaros fondas „Vienybė“; Įmonės kodas 192000131.

AB Luminor Bank akcijos sąskaita: LT75 4010 0424 0261 9386; Kodas 40100; Labdaros fondas „Vienybė“; Įmonės kodas 192000131.

AB „Citadele“ banko akcijos sąskaita: LT19 7290 0000 0170 0188; Kodas 72900; Labdaros fondas „Vienybė“.

Aukojimas taip pat galimas per elektroninio aukojimo sistemą Aukok.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų