• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Televizijos laidos „Southern Charm“ žvaigždė Olivia Flowers neslėpė jaudulio, kai atskleidė paskutinius savo brolio Connerio Flowerso žodžius prieš netikėtą jo mirtį.

Televizijos laidos „Southern Charm“ žvaigždė Olivia Flowers neslėpė jaudulio, kai atskleidė paskutinius savo brolio Connerio Flowerso žodžius prieš netikėtą jo mirtį.

REKLAMA

„Vienas iš paskutinių dalykų, kuriuos jis man pasakė, buvo: „Tu viską darai teisingai. Tu esi būtent ten, kur ir turi būti. Ir... tikiuosi, kad galėsi pažvelgusi į mane didžiuotis taip, kaip aš didžiuojuosi tavimi“, – su ašaromis akyse ketvirtadienį sakė Olivia.

Epizode taip pat buvo parodytas Olivios ir Connerio pokalbis per „FaceTime“, kuris įvyko likus dviem savaitėms iki jo mirties. Televizijos žvaigždės brolis mirė sausio 30 dieną, kai jam buvo 32 metai.

„Visi mane pažįsta kaip tavo seserį. Visur, kur tik nueinu, man sako: „O, tu esi Connerio sesuo“. Nemanau, kad sugebėsiu surengti tiek vakarėlių, kiek tu. Nepažįstu tiek žmonių“, – užfiksuoto pokalbio metu sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Conneris nusijuokė ir pajuokavo, kad „perduoda deglą“ Oliviai. Pokalbį brolis ir sesuo baigė žodžiais, kad netrukus pasimatys ir pasakė vienas kitam, kad myli, rašo pagesix.com.

REKLAMA

Brolio netektis sukrėtė

Ketvirtadienį pasirodžiusiame „Southern Charm“ epizode užfiksuota, kaip 31 metų Olivia ir jos kolegos bando susitaikyti su staigia Connerio mirtimi.

Vienu metu Olivia su kitomis laidos žvaižgdėmis Leva Bonaparte ir Venite Aspen surengė mergaičių vakarą, kurio metu ji pratrūko.

„Mano tėtis įniko į darbus po visko, kas įvyko. Jis, tiesiog, pavyzdžiui, nuolat kažkam skambina, o mano mama sako: „Aš nenoriu iš čia išeiti“, ji sako: „Aš tik dar labiau nuo jo nutolsiu“.

REKLAMA
REKLAMA

Aš net negalėjau įeiti į jo kambarį, o mano mama nori jame būti pastoviai ir ten likti“, – prisipažino ji ir pravirko.

Olivia pasakojo, kad jos ir tėvų sielvartas buvo „labai skirtingas“. Ji prisiminė ir savo brolį.

„Jis buvo toks rūpestingas, mielas ir malonus. Visi apie jį taip kalbėjo. Aš tik tikiuosi, kad jis žinojo, koks yra mylimas. Tikiuosi, kad jis tai žinojo“, – pro ašaras kalbėjo ji.

Olivia nedetalizavo, kaip mirė jos brolis, tačiau anksčiau ji pasakojo, kad jis „visą savo gyvenimą kentė“ nuo Laimo ligos.

Mirė ,mirė ,mirė,mirė...Kokiu tikslu žmonėms"kalamas" į galvas šitas negatyvas? Ar ,kad dar daugiau išmirtų,ar ,kad dar daugiau susirgtu psichikos ligomis,kad žudytųsi? Ir šiaip tas gyvenimas dažnam yra sudėtingas ...Galėtumet skleisti gerą,nuotaiką ,pozityvą.
Giulčita Karambekova Uzbekistane numirė. Parašykit ir jos paskutinius žodžius.
eiliniai tv trys durnaliugų straipsniai: copypaste tada translate ir voila straipsnis.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų