Trečiadienio horoskopas: sugebėsite išsisukti net iš kebliausių situacijų

Trečiadienio horoskopas Zodiako ženklams žada produktyvią dieną. Dabar puikus metas spręsti aktualias problemas, nes įvairias situacijas sugebėsite pasukti savo naudai. Išsisuksite net iš pačių kebliausių situacijų. Astrologai pataria labiau pasitikėti artimaisiais, aplinkiniais. Jų patarimai gali būti itin vertingi, padedantys išspręsti net karjeros problemas. 

Avinas

Draugų padedami sutvarkysite svarbų reikalą. Pasistenkite kuo daugiau nuveikti – ryt svarbus reikalas gali įstrigti. Nepervarkite darbe: daugiau laiko skirkite artimiesiems. Galimos permainos santykių su mylimu žmogumi srityje.

Tauras

Atsipalaidavimo metas, kai reikia įsiklausyti į vidinį balsą, nuojautas. Niekur neskubėkite (ir nepavyks ko nors paskubinti, net jei norėsite). Svarbų sprendimą priimkite tik įsiklausę į savo nuojautas. Šiandien svarbu daugiau dėmesio skirti savo porai.

Dvyniai

Susitelkite: jums gali pavykti įveikti susikaupusias problemas (bent jau rasti būdų, kaip jas pažaboti). Tiesa, rizikuoti nereikėtų, jūsų veiksmai turi būti apgalvoti. Palanku spręsti veiklos finansavimo klausimus.

Vėžys

Spręskite aktualias problemas, rasite puikių kompromisų. Tiktų ieškoti asmenų, organizacijų, galinčių jus paremti, pagarsinti jūsų idėjas, veiklą.

Liūtas

Puikus metas aktyviai tvarkyti reikalus: be didelių pastangų sugebėsite rasti reikalingą žmogų, gauti naudingą informaciją bei sutikimą. Pasinaudokite šios dienos pasiūlymais. Nieko svarbaus neatidėkite rytdienai.

Mergelė

Neskubėkite, dažniau nusileiskite ir nepersidirbkite. Geriausia užsiimti namais, šeima. Nesielvartaukite, jei tektų truputį paaukoti profesinius interesus, bet kokiu atveju dalykiniai veiklai nepalankus metas.

Svarstyklės

Sėkmės diena, kada sugebėsite bet kokią situaciją pakreipti savo naudai. Nebijokite rizikuoti. Raskite laiko ilgiau pabūti su vaikais. Pasistenkite svarbių ir skubių darbų, atsakingų susitikimų neatidėti rytdienai.

Skorpionas

Naudingų darbų metas. Palanku spręsti užmokesčio problemas, kreiptis į vadovą su prašymais. Jei norite, kad pagerėtų santykiai su kolega, šiandien palanku pakviesti puodelio arbatos.

REKLAMA

Šaulys

Būsite pernelyg įsitempę ir susirūpinę. Iš tiesų viskas geriau, nei manote. Labiau pasitikėkite kitais: būsite suprasti ir paremti. Ieškokite sąjungininkų. Nepriimkite svarbių sprendimų nepasitarę.

Ožiaragis

Atsipalaiduokite, nusiraminkite. Šiuo metu esate pernelyg įsitempę ir nevertinate to gero, ką turite. Ši diena palanki skolintis pinigų, ieškoti alternatyvių uždarbio šaltinių.

Vandenis

Rūpesčių daug, pagalbos stinga. Vis dėlto mažiau galvokite apie sunkumus, verčiau paieškokite naujų galimybių, gal ką nors pražiopsojote? Šios dienos pastangos duos apčiuopiamos naudos.

Žuvys

Atsižvelkite į artimųjų kritiką. Būkite dėmesingesni šeimos vyresniųjų valiai. Antrosios pusės nuomonė gali būti reikšminga sprendžiant karjeros problemas. Nebloga proga su partneriais, ypač iš užsienio, aptarti jūsų reikalus.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų