Tragiška 3-metės mirtis sukrėtė bendruomenę: ant jos užgriuvo tėtis

Amberlie Pennington-Foley buvo mirtinai sužalota žaidimų aikštelėje, kur ji buvo su savo tėčiu Robert Foley. Teismo koroneris trimetės mirtį, kai ant jos pargriuvo tėtis, pavadino „tragišku  atsitiktinumu“.

Tą rytą Amberlie Pennington-Foley kartu su savo tėčiu Robert Foley buvo netoli namų esančioje žaidimų aikštelėje. Nelaimė įvyko, kai jie abu žaidė ant įrenginio, vadinamo „supernovos žiedu“, rašo mirror.co.uk.

Tėtis visu svoriu užgriuvo ant dukrelės

Laikraštis New Zealand Herald rašė, kad supernova – „didelis, pasvirusiu kampu virš žemės įtaisytas ratas“, kuris yra sukamas bėgant aplink arba stumiant jį rankomis. Rašoma, kad Amberlie buvo pasodinta ant aukštesnės rato dalies, o tėtis, stovėdamas priešingoje, žemesnėje, pusėje, bandė įsiūbuoti ratą judesiais kairėn ir dešinėn. Kažkuriuo metu, pajutęs, jog praranda pusiausvyrą, jis bandė nušokti, bet ratas pasisuko, o tėtis visu svoriu užgriuvo ant dukrelės. Atsistojęs pamatė, kad mergytė svirduliuoja, ant pakaušio ir aplink burną matėsi kraujo.

Nugabenus mergaitę į artimiausią medicinos įstaigą, buvo iškviesta greitoji pagalba, tačiau išblyškusi mergaitė nepratarė nė žodžio.

Mergaitės gyvybės nepavyko išgelbėti

Nepaisant medikų pastangų, mergaitės gyvybės nepavyko išgelbėti. Koronerio Peter Ryan pranešime rašoma, kad ji  patyrė „rimtą galvos ir kaklo traumą bei  stiprius galvos ir stuburo smegenų sužalojimus“. Teigiama, kad nelaimė įvyko ne dėl įrenginio gedimo ir ne dėl „nerūpestingų ir neatsargių“ tėvo veiksmų.

„Amberlie mirtis buvo nelaimingas atsitikimas tikrąją šio žodžio prasme. Supernova įrenginiu naudojasi daug tėvų su vaikais ir niekada nebuvo atsitikusi jokia rimta nelaimė“, − teigė ponas Ryan.

Nebuvo išsakyta jokių kitų pastabų ar rekomendacijų, tik pareikšta užuojauta mergaitės tėvams. Mergaitės tėvai į Naująją Zelandiją iš JK atsikraustė prieš devynerius metus.

Amberlie mama Emma Pennington-Foley žurnalistams sakė: „Kartu su mumis dėl dukros netekties gedi visa miestelio bendruomenė ir galima teigti, kad nelaimė mus suvienijo. Mus supančių žmonių meilė ir parama padėjo mums išgyventi siaubingas pastarąsias dienas. Dėkojame iš visos širdies“, − sakė Emma.


Rašyti komentarą...
K
Kristina
2021-06-13 23:57:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tėtis norėjo tik smagiai praleisti laiką su vaiku, o kaltės jausmą nešios visą gyvenimą.. didžiausia užuojauta tėvams ir artimiesiems.
Atsakyti
0

J
Jo
2021-06-14 20:44:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Komentaru turbūt norima parodyti, kas gaunasi alkoholiką tėvą sukryžminus su narkomane motina. Gaunasi tipinis Edcka, bambalinis kumščiagalvis žinduolis, šlovinantis gopnikus, ruskyną bei "Patruliai" "muziką".
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų