Tragedija Graikijoje: vagys 20-metę mamą mirtinai nukankino priešais jos kūdikį

Širdį gniaužiančiame vaizdo įraše matyti, kaip mama žaidžia su savo kūdikiu likus kelioms savaitėms iki mirties – per „barbarišką“ įsilaužimą ji buvo nukankinta kūdikio akivaizdoje.

Trijų įsibrovėlių gauja su gobtuvais apiplėšė Karolinos ir Charalambos Babis Anagnostopoulos namus turtingame Atėnų priemiestyje, o ketvirtasis budėjo lauke.

Įsibrovėliai 32 metų sraigtasparnio pilotą Charalambos surišo, o kitame kambaryje kankino ir  „itin žiauriai“ nužudė jo žmoną, teigiama policijos pranešime.

Įkėlė mielą vaizdo įrašą

Prieš kelias savaites iki savo mirties moteris į „Instagram“ buvo įkėlusi mielą vaizdo įrašą, kuriame ji su savo dukryte žaidžia paplūdimyje. Ji pakelia dukrytę, pabučiuoja, o ši žavingai šypsosi mamai, rašo mirror.co.uk. Prieš savaitę įkeltoje nuotraukoje matome Karoliną su kūdikiu ant rankų, besišypsančią kamerai.

Po apiplėšimo Charalambosas pareigūnams sakė girdėjęs, kaip žudikai sakė jo 20-metei žmonai: „Pasakyk, kur yra pinigai, kitaip nužudysime kūdikį“.

Studentės Karolinos kūnas buvo rastas prie verkiančios 11 mėnesių dukrelės keturių aukštų name, turtingame Glyka Nera rajone netoli Atėnų oro uosto. Šeimos šuo buvo pasmaugtas.

Graikijos vyriausybė pasiūlė 250,000 svarų sterlingų atlygį už informaciją, padėsiančią rasti ir nuteisti gaują. Graikijos policijos atstovas spaudai Theodoros Chronopoulos antradienį sakė: „20-metės mamos nužudymas, įvykdytas šįryt, yra siaubingas ir itin žiaurus nusikaltimas. Toks barbarizmas nėra būdingas mūsų šaliai“.

Sutuoktinis iš karto pranešė valdžios institucijoms ir jos greitai reagavo. Šeimos nariams teikiama medicininė ir psichologinė pagalba.

Nusikaltimą tiria Attica saugumo direktorato pareigūnai.

Buvo kovos menų ekspertė

Karolina studijavo Piraeus universitete ir buvo aistringa kovos menų ekspertė. Moters tėvai atvyko gyventi į idilišką Alonnisos salą Graikijoje, kai ji dar buvo maža. Čia ji susituokė su Charalambos, bet pasiliko Britanijos pilietybę.

REKLAMA

Pranešama, kad įsibrovėliai į vidų pateko per rūsio langą apie 5 valandą ryte. Kai šuo pradėjo loti, jį iškart pasmaugė.

Tada jie užpuolė vyrą, surišo jį virve. Karoliną, kuri su kūdikiu miegojo kitame kambaryje, jie surišo marškinėliais. Žiniasklaida rašė, kad moteris buvo kankinama apie valandą laiko, reikalaujant pasakyti, kur pinigai ir brangenybės. Gauja pavogė 13 000 svarų grynais bei brangenybių už maždaug tokią pat sumą.

Charalambos po valandos pavyko išsilaisvinti ir jis iškvietė policiją. Graikijos vyriausybės atstovas spaudai sakė, kad piliečių saugumo ministras Michalis Chrysochoidis bei finansų viceministras Theodoros Skylakakis nusprendė pasiūlyti 250 000 svarų atlygį, kuris bus išmokėtas tam, kuris „tyrėjams suteiks informaciją, leisiančią suimti nusikaltėlius, įvykdžiusius apiplėšimą ir žmogžudystę Attikoje“.


Rašyti komentarą...
B
Blet
2021-05-13 18:40:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius atmatas būtina pjaustyt Po gabaleli, tegul kencia sukos, uz vargse mergele
Atsakyti
-8

A
As
2021-05-14 01:43:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkaip keistai, ją nuzude jį paliko...jis pats ir užsakė
Atsakyti
-10

T
Tiesiog
2021-05-14 08:26:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jūs man pasakykite ar visai nuo stogo nuvažiavo tv3 redakcija,kad tokius dalykus rašyti?Ar nesugebat nieko teigiamo žmonės parašyti? Degradavote?Nusibodo jau tokio pobūdžio straipsniai,Lietuvoje ir taip nelengva gyventi žmonėms,tai dar spauda psichologiškai žlugdo visus.Atleist iš darbo tokius žurnalistus ir redaktorius.Žinias rodo,tai be kriminalų nesugeba žinių transliuoti.Tikrai,kad matomai degradavo televizijoje.
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų