TOP3 Zodiako ženklai – tikros meilės karaliai: niekada nenumokite ranka į jų jausmus

Sakoma, kad vieni žmonės gyvenime sugeba mylėti daug stipriau už kitus. O kurie Zodiako ženklai savo partnerius myli labiausiai iš visų?

Štai trys Zodiako ženklai, kurie savo partnerius laiko tikrais karaliais, karalienėmis ar bet kurios lyties monarchais, rašoma elitedaily.com:

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Žodyne pasižiūrėję žodžio „daugiau“ apibrėžimą, ten rasite Liūtą. Šį ugnies ženklą simbolizuoja liūtas, džiunglių karalius, todėl jie iš prigimties yra karališki ir labai ekstravagantiški. Liūtas niekada nepamiršta savo mylimąjį apdovanoti tokia pačia meile, kokios norėtų pats (o tai – labai didelė meilė) – pradedant nuo triukšmingų vakarėlių partnerio gimtadienio ar kita jam ar jai svarbia proga ir baigiant ekstravagantiškomis atostogomis. Liūtas nesidrovi dėmesio, jį labai mėgsta, o taip nori dėmesio skirti ir savo partneriui. Liūtai yra šilti ir meilūs, labai ištikimi saviesiems ir jiems visada teikia prioritetą.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Svarstykles valdo Venera, meilės ir grožio planeta, todėl Svarstyklės moka mylėti labai stipriai. Svarstyklės savo partnerius laiko karalių vietoje ir niekada nepailsta rodyti jiems savo meilės – jos kasdien siunčia komplimentų kupinas žinutes ir namie savo mylimųjų laukia su jų mėgstamiausia vakariene. Svarstyklės mėgsta svajones ir fantazijas, jos pasižymi lakia vaizduote ir mėgsta žaisti bei vaidinti. Savo partnerį Svarstyklės gali iš tiesų įsivaizduoti kaip monarchą, kuris nusipelno tik geriausio. Šio ženklo atstovai partnerį lepins masažais, skaniu maistu ir nuolatiniu dėmesiu, nes Svarstyklės nori, kad partneris pastebėtų, kokios jos iš tiesų yra nuostabios.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

Jei būtų galima Jautį įvertinti kaip paslaugų teikėją, jis neabejotinai gautų penkias žvaigždutes. Jautis mėgsta prabangą ir gražius dalykus, todėl šis žemės ženklas sau ir savo mylimiesiems nori tik paties geriausio. Nepaisant prašmatnaus savo skonio, Jautis pasižymi praktiškumu ir patikimumu. Savo mylimuosius Jaučiai apiberia dovanomis ir prabangos elementais, bet jie taip pat visada pasiruošę juos palaikyti emociškai. Jaučiai yra romantiški ir prieraišūs, jie nori, kad jų partneris jaustųsi mylimas ir vertinamas labiau už bet ką kitą. Jautis leis savo mylimajam išsilieti po sunkios dienos, paruoš skanią vakarienę ir nupirks dovanų – visai kaip filme.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų