TOP3 Zodiako ženklai – meilės magnetai: šio rudens jie nepamirš niekada

Tikriausiai sunkiai rastumėte žmogų, kuris nesvajoja apie idilišką šeimą ir jaukius vakarus su savo antrąja puse. Šis ruduo kai kuriems Zodiako ženklams atneš taip ilgai lauktą meilę, o tiems, kurie turi partnerį, suteiks dar daugiau Kupidono kerų. Sužinokite, ar esate tarp jų. 

36

Portalas bustle.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kuriems šis ruduo atneš meilės kupiną periodą:

LIŪTAS 

Su sėkme ar be jos, Liūtai visada išliks laimingiausių Zodiako ženklų viršuje. Liūtai visuomet yra dėmesio centre, todėl, natūralu, kad jie gauna pakankamai dėmesio iš priešingos lyties atstovų. Tiesa, šį rudenį Liūtai šiek tiek nusileis iš padangių ir norės pasijausti paprastais kaip ir visi mirtingieji. Būtent toks natūraliai atėjęs Liūtų švelnumas dar labiau vilios potencialius jų partnerius. Būkite tikri, jūsų laukia iš tiesų magiškas meilės laikas. 

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mamos pagal zodiako ženklą: ką apie jus tai išduoda?

ŠAULYS 

Šauliai yra bene labiausiai nuotykius mėgstantis Zodiako ženklas, o kartu su nuotykiais jie gauna ir ypač daug dėmesio bei meilės. Šauliai iš prigimties yra žaidėjai, tačiau šį rudenį jie pajaus, kad po truputį ateina laikas šeimai ir rimtiems santykiams. Tiesa, jie šėlionių ir linksmybių tikrai neatsisakys, bet yra labai didelė tikimybė, kad audringo vakarėlio metu jie sutiks savo gyvenimo partnerį. Tokiais atvejais patartina žiūrėti ne į stiklinės dugną, o žvalgytis laimingosios antrosios pusės aplink. 

MERGELĖ 

Romantiškoji ir idėjų nuolatos kupina Mergelė šį rudenį išsikels sau vieną didelį tikslą – būti mylimai ir apgaubtai dėmesio. Mergelės geriau nei kas kitas žino, kaip pasiekti savo tikslų, tam jos pasiruošia itin smulkmenišką veiksmų planą. Na, o turint tokį pagalbininką šalia savęs, vargu, ar gali kam nors nepasisekti. Šio Zodiako ženklai atstovai aplinkiniams pasirodys kaip itin puikus laimikis, todėl sėkmė meilėje rudens laikotarpiu Mergelėms tiesiog garantuota. 

 


Rašyti komentarą...
J
Jautis
2019-09-08 11:26:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur apieSkorpiones?!
Atsakyti
0

Šaulys
2019-09-22 11:22:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek kartų yra rašyta dėl meilė man neisipildo tai kaškaip netikiu tai ką jie rašo.
Atsakyti
0

2019-10-28 10:15:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skleidžiam gėrį tai žvaigždės padės*Viskas bus gerai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų