TOP3 orchidėjų gudrybės: žiedų pavydės visi kaimynai

Orchidėjos iš tiesų yra bene labiausiai mylimos lietuvių namų gėlės. Drauge su pavasariu prasidėjo ir jų žydėjimo metas, todėl šiandien atskleisime keletą gudrybių, kurios padės sukrauti orchidėjoms dar nematytą skaičių žiedų.

49

PIRMAS PATARIMAS

Jums tereikia nepamiršti, jog svarbiausia – laikymo sąlygos. Kiekviena orchidėja, kurią tik parsinešate į namus, privalo augti permatomame vazonėlyje su nutekėjimais jo apačioje, rašoma pomada.cc

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parodė, kaip laistyti orchidėją (pomada.cc)

Jeigu vazonėlyje jų nėra, jums reikėtų patiems padaryti kelias skylutes, kad nutekėtų perteklinis vandens kiekis.

Taip pat nepamirškite, kad nuolatinė saulės kaitra orchidėjoms nėra tinkama: joms reikia būti ir pavėsyje, todėl pasistenkite lepioms orchidėjoms skirti pakankamai dėmesio, kad šios negailėtų spalvingų žiedų.

ANTRAS PATARIMAS

Portalas epicgardening.com atskleidė, kad česnako tirpalas orchidėjoms gali sukelti itin stiprų teigiamą poveikį. Pirmiausia, česnakai apsaugo mylimas namines gėles nuo kenkėjų ir įvairiausių ligų, o be to dar i stimuliuoja pumpurų formavimąsi.

Česnako tirpalui prireiks: penkių česnako skiltelių, pusę litro vandens ir pusės tabletės gintaro rūgšties.

Prieš ruošdami tirpalą, gintaro rūgšties tabletę ištirpinkite šiltame vandenyje, kai jis atvės, sutarkuokite česnaką, pripilkite vandens. Viską supilkite į indą ir palikite per naktį.

Išimkite orchidėją iš vazono ir įstatykite į indą su česnako tirpalu, palikite orchidėją stovėti tirpale maždaug dviem valandoms.

Naudokite šį laistymo būdą du-tris kartus per mėnesį ir iš tiesų pastebėsite skirtumus.

TREČIAS PATARIMAS

Siekiant užtikrinti orchidėjų tinkamą vandens balansą, naudosime būtent ledo kubelius. Kartą per savaitę į orchidėją įdėkite vieną ledo kubelį, jeigu orchidėja didesnė, naudokite du ledo kubelius.

Štai ir viskas!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų