Tiesioginiame eteryje vedėjai teko rausti iš gėdos: to pamatyti tikrai nesitikėjo

Žurnalistai bandė su ekspertu iš Rusijos pasikalbėti apie dviejų diktatorių – Vladimiro Putino ir Aliaksandro Lukašenkos – susitikimą, kai nuoga moteris vos neįšoko į tiesioginę transliaciją per televiziją.

TV laidai teko iškirpti dalį filmuotos medžiagos reportaže apie Vladimirą Putiną, kai į kadrą vos neįšoko nuoga moteris. Du TV laidos vedėjai ruošėsi imti interviu iš ruso eksperto Dmitrijaus Elovskio apie „dviejų diktatorių susitikimu“ vadinamą nepripažinto Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos vizitą pas Rusijos lyderį.

Eteryje įsivyravo nejauki tyla

Žiūrovai savo ekranuose matė D. Elovskį, vieną iš nepriklausomo ukrainietiško naujienų kanalo „Dožd TV“ redaktorių, kuriam klausimus uždavinėjo žurnalistė Anna Panova. Ji klausė: „Visi domisi, ko Lukašenka prašo iš Putino?“

Tuo metu eteryje įsivyravo nejauki tyla, nes D. Elovskis negirdėjo „Ukraina TV“ žurnalistės užduodamų klausimų. Jis už kadro esančio žmogaus paklausė, kas ten vyksta, o tada pasakė, kad nieko negirdi. Staiga filmavimo kamera pasisuko ir parodė filmavimo asistentę, kuri virš liemens buvo visai nuoga, rašoma dailystar.co.uk.

Tuomet pasigirdo, kaip D. Elovskis šaukia „Tylos, tylos, tylos!“, o apsinuoginusi jo asistentė greitai atsuka kamerą atgal į jį. Žurnalistai stengėsi elgtis profesionaliai ir nesijuokti, o laidos vedėjas Maksimas Sikora žiūrovams pasakė: „Su Dmitrijumi susisieksime netrukus. Kaip suprantu, atsirado techninių nesklandumų...“

A. Panova tęsė: „Tuo tarpu tęsiame tą pačią temą.“

A. Lukašenka buvo nuvykęs į Sočį susitikti su V. Putinu, praėjus savaitei nuo Vakarų Baltarusijai įvestų sankcijų dėl nelegaliai nutupdyto „Ryanair“ lėktuvo. A. Lukašenkos politinis oponentas Ramanas Protasevičius (26) ir jo mergina iš Rusijos Sofia Sapega (23) buvo sulaikyti, kai lėktuvas, kuriuo jie skrido iš Atėnų į Vilnių, buvo priverstinai nutupdytas Minske, lydimas „MiG–29“ naikintuvo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų