Garsi vedėja rėžė be gailesčio: nėščiai Markle liepė užsičiaupti

TV laidų vedėja išvadinta „hipokrite“, kai ji nėščiai Meghan Markle patarė „užsičiaupti

Karališkosios šeimos gerbėjai pavadino Australijos TV laidų vedėją Edwina Bartholomew „hipokrite“, kai ši puolė kritikuoti Meghan Markle.

Nėščia Sasekso kunigaikštienė nepanoro būti „dėmesio centre“ per princo Philipo laidotuves, teigė buvusios serialo „Kostiumuotieji“ žvaigždės draugai.  Meghan paklausė savo gydytojo patarimo ir liko savo namuose Kalifornijoje, o princas Haris išskrido į Jungtinę Karalystę, rašo mirror.co.uk.

Sunrise laidos vedėja, 37-ių Edwina, nusitaikė į Meghan „dėmesį“.

Dieninės laidos metu ji sakė: „Mane tai labai suerzino. Jau kurį laiką abejoju ta pora, bet dabar jie mane tikrai suerzino. Man patiko Meghan ir Haris, tačiau, panašu, kad dabar jau nebe“.

Liepė užsičiaupti

Ji pridūrė, kad Meghan tikrai būtų skirta „daug dėmesio, o tai blaškytų“. Laidos vedėja pakomentavo: „Apie tai pasakyti garsiai? Nors kartą laikykis rūmų tvarkos. Tiesiog užsičiaupk“.

Tačiau Meghan ir Hario fanai gynė nėščią kunigaikštienę, o laidų vedėją išvadino „hipokrite“.

Vienas asmuo socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalino savo nuomone: „Nei vienas Meghan draugas šios temos nebūtų lietęs. Nederėjo #EdwinaBartholomewa viešai barti nėščios moters, kuriai skraidyti nepatariama!“ .

„Edwina tikra hipokritė. Pirmiausia teigia, kad informaciją gavo iš „draugės“, po to liepia MM užsičiaupti. Viešai Meghan nieko panašaus nesakė. Panašu, kad apie tai kalba tik „Sunrise and NewsCorp. Jie ir sukuria tą „blaškymą“, o paskui jį kritikuoja“, − piktinosi internautas.

„Pats laikas netikusiems  @sunriseon7 vedėjams patiems užsičiaupti. Tikėti ir skleisti savo pačių gandus yra žema. Užsičiaupk, Edwina Bartholomew“, − patarė  vienas komentatorius.

Dar viename pasisakyme teigiama: „Jei Edwina Bartholomew nori rizikuoti savo karjera ir patikimumu, besišaipydama iš karališkųjų rūmų ir nėščios moters, mes tikrai jai padėsime“.

Princo Philipo laidotuvės vyks Vindzoro pilyje, Šv.Jurgio koplyčioje šeštadienį, balandžio 17 dieną.


Rašyti komentarą...
M
M
2021-04-16 11:11:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Besilaukiančiai moteriai reikia elgtis santūriai , visoki išsišokimai ir skandalai tikrai tikrai ne į sveikatą ,o žurnalistė pasakė teisingai ,jei daugiau niekas nesusipranta.
Atsakyti
-35

B
Bronka
2021-04-16 10:56:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai teisingai išsireiškė laidų vedėja, senai jai jau reikėjo užsičiaupt, net nepradėjus išsireiškinet, kas jį iš vis tokia per persona, Haris lopas po padu.
Atsakyti
-44

P
P
2021-04-16 13:51:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasake teisybe apie susireiksminusia "veikeja"
Atsakyti
-26

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų