Karalienės poelgis po vyro mirties nustebino visus: taip pasielgtų tikrai ne kiekvienas

Karalienė Elžbieta buvo kartu su princu Filipu, kai balandžio 9 dieną jis išėjo ramybėje Vindzoro pilyje. Karalienė prie savo pareigų grįžo vos po keturių dienų gedulo su kitais karališkosios šeimos nariais.

Karalienė Elžbieta II prie savo karališkųjų pareigų grįžo praėjus vos keturioms dienoms po savo vyro, princo Filipo, Edinburgo hercogo, mirties, skelbiama Bekingemo rūmų išleistame pranešime.

Karalienė prie savo pareigų grįžo vos po keturių dienų

Jos Didenybė kartu su kitais karališkosios šeimos nariais po princo Filipo mirties balandžio 9 dieną gedėjo keturias dienas. Po keturias dienas trukusio gedulo ji jau grįžo prie savo darbų ir balandžio 13 dieną organizavo buvusio karališkųjų rūmų valdytojo grafo lordo Peelo išėjimo į pensiją ceremoniją.

Šis renginys buvo įtrauktas į karalienės darbotvarkę – Rūmų cirkuliarą, kuriame fiksuojami visi karalienės bei kitų karališkosios šeimos narių lankomi renginiai.

Rūmų cirkuliare buvo rašoma: „Šiandien grafas Peelas turėjo audienciją pas Karalienę ir perdavė jai savo rūmų valdytojo lazdą bei kitus pareigų simbolius, o taip pat Karališkojo Viktorijos Ordino rūmų valdytojo ženklelį, taip oficialiai išeidamas iš lordo rūmų valdytojo pareigų. Karalienė jį apdovanojo Karališkąja Viktorijos grandine.“

Lordas grafas Peelas šias pareigas turėjo palikti jau 2020 metų pabaigoje, bet savo išėjimą į pensiją atidėjo dėl koronaviruso pandemijos, sausio mėnesį pranešė Bekingemo rūmai. Jis sutiko padirbėti ilgiau, kol buvo vykdomos jo įpėdinio paieškos, o apie savo išėjimą į pensiją paskelbė 2021 metų pradžioje. Lordas Peelas dirbo karališkųjų rūmų valdytoju – jis rūpinosi, kad visi rūmų poskyriai veiktų sklandžiai.

Gilus pareigos ir tarnystės šaliai jausmas

Toks ankstyvas grįžimas prie darbų po princo Filipo mirties parodo, koks gilus yra karalienės Elžbietos pareigos ir tarnystės savo šaliai jausmas. Prisimindamas savo senelį, princas Haris sakė, kad jis būtų norėjęs, jog šeima greičiau grįžtų po savo darbų. Visgi savaitgalį karališkoji šeima paskelbė, kad laikysis dviejų savaičių gedulo, nors šeimos nariai ir grįš prie jų darbotvarkėse numatytų reikalų, tinkamų esamomis aplinkybėmis.

Į darbus grįžo ne tik karalienė Elžbieta, bet ir princesė Ana – ji taip pat vos keturioms dienoms praėjus po savo tėvo mirties dalyvavo pirmame oficialiame jos darbotvarkėje numatytame renginyje. Princesė Ana vaizdo ryšiu prisijungė prie Karališkojo koledžo Greitosios medicinos pagalbos pavasarinės konferencijos – ji yra šios organizacijos globėja.


Rašyti komentarą...
T
To TAI
2021-04-15 19:56:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
O gal netektis ir skausmas tapo nepakeliami? Gal todėl ji ryžosi greičiau kibti į darbus? Nepagalvojot?
Atsakyti
-20

K
Kora
2021-04-15 18:04:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne visi jausmus vienodai jaučia.
Atsakyti
-10

R
R
2021-04-15 23:04:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka tu cia veiki kad tokius komentarus rasai?
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų