Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Šiais metais 10-yje Lietuvos miestų mirga tūkstančiais šviečiančių lempučių papuošti stiprumo ir tvirtumo simboliu laikomi ąžuolai, o po jais šviečia Šviesių istorijų suoliukai. Tai nėra paprasta puošmena, o gėrio kupino projekto simbolis. 

Šiais metais 10-yje Lietuvos miestų mirga tūkstančiais šviečiančių lempučių papuošti stiprumo ir tvirtumo simboliu laikomi ąžuolai, o po jais šviečia Šviesių istorijų suoliukai. Tai nėra paprasta puošmena, o gėrio kupino projekto simbolis. 

REKLAMA
REKLAMA

Jau trečius metus iš eilės „Swedbank“ Lietuvoje įžiebia šviečiančius ąžuolus, o šiemet, kartu su TV3 televizija, kviečia sudalyvauti iniciatyvoje „Dalinkimės šviesiomis istorijomis“. 

Kuo ši iniciatyva ypatinga? Ja žmonės kviečiami prisiminti įvykį, kuomet netikėtai sulaukė pagalbos ar įkvepiančių žodžių iš aplinkinių. Šį prisiminimą kviečiame papasakoti – nufilmuoti ir patalpinti specialioje platformoje: https://www.tv3.lt/sviesiosistorijos. Tokiu būdu galite ne tik nudžiuginti savo pasakojimo herojų, bet ir galbūt savo vaizdo įrašą išvysti šventinėje TV3 laidoje. 

REKLAMA
REKLAMA

Parodyti dėkingumą galima visur ir visiems 

„Swedbank“ Privačių klientų tarnybos vadovas Pavel Ladziato pastebi: „Nedažnai prisimename šiltas akimirkas, nors jų yra išties daug – net ir šiuo sudėtingu bei neįprastu laikotarpiu“. Pašnekovas priduria, jog tikėtina, kad švenčių metu gero palinkėsime tik artimos aplinkos žmonėms, tačiau gal galime neapsiriboti tik tuo? „Artimuosius tikrai sveikinsime ir siųsime jiems nuotolinius linkėjimus. Tačiau kiekvieno mūsų gyvenimuose yra daug kitų žmonių, kurie mus pradžiugino, netikėtai tarė gerą žodį ar padėjo. Šiemet kviečiame papasakoti tokių herojų istorijas ir pasidalinti jų skleidžiama šviesa su visa Lietuva“, – sako P. Ladziato. 

Projekto „Dalinkimės šviesiomis istorijomis“ tikslas ir yra nušviesti visą šalį nuoširdžiais ir tikrais pasakojimais, o dėkingumą ir šiltą žodį siųsti įvairiems geradariams: nuo malonaus praeivio iki geraširdžio kaimyno, nuo rūpestingo gydytojo iki netikėtai padėjusio visai nepažįstamo žmogaus. 

REKLAMA
REKLAMA

Tegul palinkėjimai apskrieja visą Lietuvą 

Visi, norintys padėkoti kitiems už gerą darbą, žodį, šypseną, padrąsinimą, šiemet turi progą tai padaryti. Tai – visai paprasta: prisiminkite savo geradarį ar geradarę ir Jums nutikusią šviesią istoriją, nufilmuokite savo pasakojimą ir įkelkite į specialų TV3 puslapį arba dalinkitės juo socialiniuose tinkluose su grotažyme #SviesiosIstorijos. Projekto tikslas – kad šviesios istorijos pasiektų kiekvieną Lietuvos kampelį, todėl simboliškai stengtasi papuošti po ąžuolą kiekviename Lietuvos apskrities centre. Šviečiantys ąžuolai šiemet papuošė šiuos miestus: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Tauragėje, Utenoje, Alytuje, Telšiuose, Marijampolėje, Panevėžyje. 

„Swedbank“ komanda dalijasi ąžuolų puošimo istorija 

2018 m. Lietuva minėjo valstybės atkūrimo šimtmetį, todėl ta proga tūkstančiais švieselių buvo papuošti 5 ąžuolai: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Juk ąžuolai – medžiai kurie stebėjo mūsų šalies istoriją. Orientuotasi į tai, kad apšviesti ąžuolai būtų miestų centruose, jog žmonės galėtų lengvai atvažiuoti ir pamatyti bei pasidžiaugti. 

REKLAMA
REKLAMA

2019 m. apšviestų ąžuolų tradicija buvo pratęsta ir papuošta dar daugiau tvirtumo simboliu laikomų medžių, o šalia jų susibūrę žmonės patys kūrė ir siuntė šiltus sveikinimus vieni kitiems, kuriuos „Swedbank“ komanda vežė iš miesto į miestą, iš širdies į širdį – kad šviesios istorijos apkeliautų visą Lietuvą. 

Šie metai yra kupini iššūkių ir pandemijos atneštos nežinomybės. Būtent todėl šiandien šviesos širdyje ir šviesių istorijų mums visiems reikia kaip niekad anksčiau. „Swedbank“ kviečia visus prisidėti prie šiltos akcijos virtualiai pasakojant savas šviesias istorijas ir skleidžiant gerumą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų