pavel ladziato

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pavel ladziato“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pavel ladziato“.

Pavel Ladziato. Skolinamės būstui: nuo ko pradėti ir ką svarbu žinoti

Nuosavas būstas – vienas didžiausių ir labiausių trokštamų daugelio lietuvių pirkinių, kuriam įsigyti neretai prireikia banko finansavimo. Norint užsitikrinti sklandų paskolos gavimo, būsto įsigijimo ir finansinių įsipareigojimų vykdymo procesą, reikia atlikti šiek tiek „namų darbų“. Kokie jie ir į ką svarbu atkreipti dėmesį? Pirmasis žingsnis – finansinių galimybių vertinimas Mūsų norai neriboti, o štai finansinės galimybės paprastai turi labai aiškias ribas.
REKLAMA
Martynas Starkus  Martynas Starkus

Gyventojams – svarbus priminimas: štai ką vertėtų padaryti, kad netektų skaičiuoti nuostolių

Namo statybos ar jo pirkimas – atsakingas procesas, reikalaujantis ne tik finansinių išlaidų, bet ir pastangų, laiko. Visgi gyventojams vertėtų neužmiršti ir kito svarbaus akcento – būsto ar nuosavų daiktų draudimo, galinčio jus apsaugoti nuo galimų nuostolių ateityje.  Nors naujo būsto įsigijimas ar statybų pabaiga dažnu atveju sukelia pasitenkinimo, džiaugsmo pojūtį, gyventojams vertėtų neužmiršti, kad namus reikalinga apdrausti.
2022-01-24

Vaikams atidarytų sąskaitų skaičius augo daugiau nei 50 proc.

Lietuvoje per praėjusius metus tėvai savo vaikams iki 14 m. amžiaus atidarė 54 proc. daugiau sąskaitų nei ankstesniais metais. Per metus iš viso buvo atidaryta daugiau kaip 11 tūkst. banko sąskaitų vaikams, kiek daugiau nei pusė iš jų (53 proc.
2022-01-07
REKLAMA
Šviečiantys ąžuolai  Šviečiantys ąžuolai

Lietuvoje įžiebti šviečiantys ąžuolai šiemet prabilo – kiekvienas pasakoja savo unikalią istoriją

Jau ketvirtus metus iš eilės žiemos švenčių proga „Swedbank“ suruošė stebuklingą dovaną Lietuvos žmonėms – dešimtyje šalies miestų ir miestelių tūkstančiais lempučių papuošė šimtamečius ąžuolus ir liaunus ąžuoliukus.
2021-12-06

Lietuviai būstui skolinasi mažesnes sumas nei latviai ir estai, įsigyja daugiau namų

Pirmasis šių metų pusmetis išsiskyrė dideliu nekilnojamo turto rinkos aktyvumu visose Baltijos šalyse ir išryškino kelis skirtumus tarp gyventojų būsto pasirinkimo, rašoma pranešime spaudai. „Swedbank“ duomenimis, lietuviai dažniausiai iš Baltijos šalių gyventojų yra linkę įsigyti arba statyti individualius namus – jie sudaro trečdalį visų banko finansuojamų būsto sandorių.
2021-08-03

Lietuviai nepraranda optimizmo: tikisi būsto kainų augimo

45 proc. lietuvių nurodo manantys, kad jų turimo būsto kaina per artimiausius kelerius metus išaugs bent 5 proc. ir daugiau, atskleidė „Swedbank“ užsakymu atliktas gyventojų nuomonės tyrimas. NT kainų augimo besitikinčių gyventojų dalis Lietuvoje yra didesnė, palyginus su Latvija (38 proc.), tačiau mažesnė nei Estijoje (49 proc.), rašoma pranešime spaudai. Remiantis tyrimo rezultatais, atvirkštinio proceso, tai yra, būsto kainų kritimo per ateinančius kelerius metus tikisi 14 proc.
2021-06-22

Pavasario pavojai keliuose: ko reikėtų saugotis vairuotojams

Neretai manoma, kad pavasarį, kai nuo kelių dingsta ledas, automobilių nebedengia sniegas ir dienos pasidaro ilgesnės, dėl eismo saugumo galima nerimauti mažiau. Visgi su žiemos šalčiu gyventojų budrumas neturėtų dingti – pavasaris vairuotojams pateikia savų iššūkių, į kuriuos būtina atsižvelgti, norint išvengti nemalonumų kelyje.  Žvėrys irgi keliauja  Kone nemaloniausia staigmena pavasario keliuose – į kelią netikėtai išbėgę laukiniai žvėrys.

Pavel Ladziato. Kodėl „žalieji“ namai greitai taps naująja norma

Vis garsiau viešojoje erdvėje aptariami tvarumo, energinio naudingumo bei su tuo susijusių sąnaudų klausimai turi įtakos ir nekilnojamojo turto rinkai Lietuvoje. Pastebima, kad gyventojai vis dažniau yra linkę rinktis aukštesnės energinės klasės būstą, kuris yra ne tik draugiškesnis aplinkai, bet ir užtikrina mažesnes išlaikymo išlaidas ilgalaikėje perspektyvoje.

Pavel Ladziato. Pandemija uždarė gyventojus namuose: kokių grėsmių bijome ir kokios nutinka iš tiesų

Pirmojo karantino metu atliktas šalies gyventojų nuomonės tyrimas dėl pagrindinių grėsmių jų turtui atskleidė, kad žmonės dažniausiai baiminasi vagysčių (43 proc.) ir gaisro keliamo pavojus (38 proc.). Be to, net 2 iš 3 gyventojų tuo metu tikėjosi, kad dėl pandemijos vagysčių skaičius padidės.
REKLAMA
Šviečiantys ažuolai  Šviečiantys ažuolai

Šviečiantis ąžuolas – simbolis, skatinantis dalintis gerumu

Šiais metais 10-yje Lietuvos miestų mirga tūkstančiais šviečiančių lempučių papuošti stiprumo ir tvirtumo simboliu laikomi ąžuolai, o po jais šviečia Šviesių istorijų suoliukai. Tai nėra paprasta puošmena, o gėrio kupino projekto simbolis.
2020-12-17
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų