Sveikatos horoskopas 2014 metams: ar gerai jausitės?

Avinas Deja, metų pradžioje sveikatos fronte jūsų laukia nusivylimas – yra didelė galimybė peršalti, užsikrėsti virusu. Gali tekti gydytis nuo skrandžio sulčių rūgštingumo, stiprių skausmų. Taigi, bent jau metų pradžioje reiktų būti ypatingai atsargiems ir vengti greito maisto. Stenkitės pasilepinti namuose gamintu maistu – tai gali padėti išvengti daugelio problemų. Kovo-balandžio mėnesiais skirkite daug dėmesio savo įpročiams, kurie gali turėti įtakos jūsų sveikatai ir savijautai.

Jautis Sveikata 2014 metais jums gali kelti rūpesčių. Turėtumėte vengti valgyti restoranuose, kavinėse – bet kur, kur yra tikimybė apsinuodyti maistu. Labiausiai turėtumėte rūpintis viršutine kūno dalimi – pečiais, gerkle, dantimis. Nepamirškite pasirūpinti vaistais, pasidomėti gydymo būdais – tai labai padės susirgus. Grėsmė gali kilti ir jūsų kepenims – įvertinkite alkoholio vartojimo įpročius. Jei nesiimsite jokių veiksmų nedidelės sveikatos problemos gali virsti didelėmis ir sukelti daug streso.

Dvyniai Turite labai rūpintis savimi ir artimaisiais. Gali nepavykti išvengti mažų problemu, kuris sukels streso ir diskomforto. Tikėtina, kad problemų kels gastritas, žarnyno skausmai, etc. Jei rūkote, rekomenduojama sumažinti per dieną surokomų cigarečių skaičių arba mesti rūkyti. Kovo ir balandžio mėnesiais savo sveikatai turėtumėte skirti ypatingai daug dėmesio – šiuo periodu jūsų organizmas bus pažeidžiamesnis nei bet kuriuo kitu 2014 metų laikotarpiu. Per šiuos metus šeimos narys ar artimas giminaitis fali turėti sveikatos problemų, tas būkite pasirengę padėti.

REKLAMA

Vėžys 2014 metais galite tikėtis sveikatos problemų, susijusių su kalbos padargais, širdimi ir plaučiais. Kraujo cirkuliacija taip pat gali kelti problemų, todėl patartina nuolat stebėti spaudimą. Galimos problemos ir su genitalijomis, tačiau nedidelės. Ateinančiais metais turėtumėte būti labai atsargūs ir konsultuotis su gydytojais kiekvienu atveju, kai imate prastai jaustis. Neignoruokite net ir mažiausių ligos ženklų, nes maži skausmai gali virsti didelėmis problemomis.

Liūtas Sveikata 2014 metais jums nekels jokių didelių problemų. Tačiau nepaisant geros savijautos, skirkite papildomo dėmesio rankoms, stuburui, šlaunims ir pilvo apačiai - šios kūno dalys bus labiau pažeidžiamos nei kitos. Taip pat venkite streso, išlikite ramūs ir mąstykite blaiviai.

Mergelė Jums šie metais sveikatos atžvilgiu nebus patys geriausi. Galite tikėtis lengvų negalavimų, kuriuos teks patirti visus metus. Juos bus galima lengvai išgydyti, jei iš anksto imsitės atsargumo priemonių. Reiktų pasirūpinti gerkle, dantimis, nervais, pilvu ir plaučiais. Stenkitės vengti maisto įvairiose maitinimo įstaigose ir rinkitės kuo sveikesnį maistą. Ypatingą dėmesį skirkite garbingo amžiaus sulaukusiems artimiesiems. Daugiausia dėmesio sveikatos klausimams skirkite metų pradžioje.

Svarstyklės Ateinančiais metais sveikatai turite skirti labai daug dėmesio. Nors didelių negalavimų nenusimato, labai svarbu nenumoti ranka į nedidelius skausmus. Labiausiai reiktų reaguoti į nugaros, galvos ir pilvo skausmus, genitalijų ir kepenų problemas. Turite tinkamai pailsėti ir vartoti tinkamus vaistus.

Skorpionas Susidursite su nedidelėmis sveikatos problemomis. Nepaisant to, po birželio mėnesio reikalai pradės klostytis kur kas geriau. Nepamiršklite laikytis higienos ir venkite tokių vietų, kur yra užterštas vanduo ir oras. Turėtumėte stengtis sveikai maitintis, saugotis infekcijų – imunitetas nebus labai stiprus.

Šaulys Sveikatos srityje galite tikėtis tam tikrų problemų, tačiau skyrę atitinkamai dėmesio, jas galėsite suvaldyti. Problemas sukels įtampa. Kentėsite nuo nervinių problemų, tingumo, atidėliojimo, pasimetimo ir rūgščių padidėjimo. Turėtumėte vengti riebaus maisto. Išskirtinį dėmesį skirkite kojoms. Venkite nereikalingų kelionių, nes jos gali neišeiti jums į naudą.

REKLAMA

Ožiaragis 2014 metais jums nekils didelių ir reikšmingų sveikatos problemų. Vis tik verta atkreipti dėmesį į sąnarių skausmus, kairės kojos mėšlungius ir svorio augimą. Turėtumėte reguliariai sportuoti ir bent retkarčiais pasivaikščioti rytais. Venkite valgyti ne namuose gamintą maistą, sveikai maitinkitės. Joga ir meditacija turėtų padėti jums nurimti ir sureguliuoti gyvenimo ritmą.

Vandenis 2014 metus galite drąsiai vadinti savo geros sveikatos metais. Jūsų gyvenimas tekės įprasta ir ramia vaga – organizmas galės pailsėti ir tinkamai funkcionuoti. Tačiau nepraraskite nudrumo ir neleiskite sau per daug mėgautis nesveikais dalykais. Visuomet atkreipkite dėmesį į tai, ką valgote ir rinkitės sveiką mitybą. Jogos užsiėmimai padės susikoncentruoti.

Žuvys Ateinančiais metais turėtumėte nuolat stebėti savo sveikatą. Gali kilti problemų su genitalijomis, ekskreciniais organais, žandikauliais ir veidu. Visus metus turite būti išskirtinai atsargūs. Stenkitės sveikai maitintis ir venkite nereikalingo užkandžiavimo.

www.astrocamp.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų