Sužinojusi, kodėl dukra nuolat verkia, mama patyrė šoką: įspėja visus tėvus

Mama ragina apžiūrėti vaikų rankų ir kojų pirštus – ji pati išsiaiškino, kad vaikas naktį verkia dėl „labai baisios“ priežasties.

Amerikietė mama paaiškino, kad buvo jau „išbandžiusi viską“, kad vaikas nustotų be priežasties verkti. Galiausiai ji pastebėjo, kad aplink du kojos pirštus naujagimiui buvo apsiviję keletas plaukų, kurie spaudė pirštus ir kėlė skausmą.

Savo vaizdo įraše „TikTok“ ji parodė, kokie raudoni ir ištinę buvo vaiko pirštai, ir paaiškino, kad keli plaukai trikdė kraujotaką – tai vadinama „plaukų turniketu“. „Įpraskite tikrinti vaiko kojų ir rankų pirštus“, – rašė ji.

Dabar vaiko pirštukus apžiūri kasdien

Komentaruose mama dar pridūrė, kad abu su partneriu turi ilgus plaukus, kurie neišvengiamai slenka, todėl dabar jie vaiko pirštukus apžiūri kasdien. Jos vaizdo įrašą dabar jau peržiūrėjo 4,2 milijonai žmonių ir daugelis kitų tėvų sakė, kad irgi yra pastebėję kažką panašaus, rašoma dailystar.co.uk.

„O siaube, ir su mano pirmagimiu taip pat buvo atsitikę, aš irgi neįsivaizdavau, kas darosi“, – rašė viena. – „Plaukai slėpėsi jo odos raukšlelėse, jų nesimatė. Nuvežiau jį pas gydytoją, maniau, kad serga.“

Kitas žmogus komentavo: „Visos mamos turi šitą pamatyti, kad žinotų, kad taip tikrai nutinka.“

Trečia pridūrė: „Telaimina Dievas jus ir jūsų šeimą.“

@riss_237

Thank God we noticed when we did! Toes are doing better! @.adri237 ##awareness ##babiesoftiktok

♬ Monkeys Spinning Monkeys - Kevin MacLeod

Plaukų turniketas paprastai pasitaiko kūdikiams, kai keletas plaukų apsiveja aplink kurią nors kūno dalį ir sutrikdo kraujotaką. Jei šis dalykas ilgą laiką nepastebimas, tai gali pažeisti nervus ir audinius, o taip pat kūdikiams sukelia baisų skausmą.


Rašyti komentarą...
S
Skaitytoja
2021-10-02 18:36:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai svarbu pažiūrėti naujagimio odelę už ausyčiu, nes kai išmaudžius gerai neišluostysite gali net užpuliuoti, o tai labai skausminga, vaikas verkia, o priežastį sunku rasti...
Atsakyti
0

D
Dalia
2021-10-02 09:48:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam tie atkopijuoti straipsniai ,sito niekaip nesuprantu
Atsakyti
0

V
Vita
2021-10-02 12:39:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vieni nuo kitų paima lr keliauja per visus portalus tie straipsniai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų