Sutaupykite laiko ryte: štai, ką reikia padaryti

Norite sužinoti, kaip kuo greičiau susiruošti rytais, jeigu turite mažų vaikų? Mama pasidalijo patarimais, kurie padeda jai sutaupyti laiko.

Australė, dviejų mergaičių Arabellos ir Ruby mama Lisa Lamond teigia, kad chaoso kupiname gyvenime jai labai padeda paprastas triukas, kuriuo pasinaudojus, jos šeima rytais pro duris išeina per rekordiškai trumpą laiką, rašoma thesun.co.uk

Lisa sako: „Mano dukros mėgsta pačios apsirengti nuo galvos iki kojų. Dienomis, kai turiu eiti į darbą, aš negaliu valandą laukti, kol jos užsimaus kojinę.

Taigi geriausias patarimas, kokį esu girdėjusi, yra prieš miegą aprengti vaikus drabužiais, kuriais norėtumėte, kad jie būtų apsirengę kitą dieną.

Kai jos pabunda, aš pakeičiu sauskelnes, apaunu batus ir mes jau pasiruošę. Šiuo gyvenimo momentu man tai daro stebuklus.“

Lisa taip pat pasiūlė dar keletą patarimų, padėsiančių sklandžiai susitvarkyti su visais darbais, turint du mažus vaikus.

Ji pasakoja, kad viena iš jos dukterų kovoja su nerimu ir sunkiai tvarkosi su ryto rutina. Siekiant išspręsti šią problemą, moteris pataria atspausdinti ryto ir popietės dienotvarkę su žodžiais ir paveikslėliais, kuriuose nurodoma, ką reikia daryti, pavyzdžiui, išsišukuoti plaukus, susidėti krepšį, valgyti pusryčius.

Lisa teigia, kad sutaupyti laiko jai padeda apsipirkimas internetu ir ji visada pasiruošia užšaldyto maisto atsargų.

Taip pat ji pasigamina didelį stiklainį savo anytos mėgstamiausio padažo, kurį vėliau naudoja visiems patiekalams gardinti, pradedant vištiena ir baigiant daržovėmis.

O, kad maudymasis vonioje pavyktų sklandžiai, ji leidžia savo dukroms žaisti su vadinamaisiais šlykštukais (ang. slime), kol plauna joms plaukus.


Rašyti komentarą...
L
Lota
2020-11-23 11:35:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip supratau, mergaitės miega su drabužiais, su kuriais vilki kitą dieną, nesvarbu, kad drabužiai bus prakaituoti ir susilamdę, bet mamytė turės laisvo laiko.
Atsakyti
0

J
Jolita
2020-11-23 12:31:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas butu gerai,bet miegojimas su rubais?na nezinau.kazkaip su higiena prasilenkia.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų